Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Kierunkowskazy [awaryjne] włączają się bez przyczyny...


Gość Marek_S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z moim Audi (B5 ADP, 1995). Dziś zakończona została wymiana silnika (akumulator był odłączony przez długi czas). Pojawił się problem który wcześniej nie występował - raz na jakiś czas zaczynają migać światła awaryjne (wszystkie kierunkowskazy), jednakże nie miga przy tym trójkącik od awaryjnych ani nie słychać charakterystycznego 'cykania'. Czy ktoś może ma pomysł co może być przyczyną migania tych kierunkowskazów? Włączają się w losowych momentach, czasem podczas jazdy, czasem podczas odpalania a czasem chwile po zgaszeniu silnika...

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś z alarmem jeśli masz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niby fabryczny (przy zamykaniu kluczykiem słychać cichy klakson, miga 'trójkącik' w panelu z przeciwmgielnymi itd.), a po za tym chyba ktoś kiedyś dostwawiał swój - na pilota - po wciśnięciu przycisku na pilocie mrugnie awaryjnymi i wydaje się nie mieć żadnego związku z alarmem fabrycznym, żadnego z tych alarmów (przed wymianą silnika jak i po) nie udało mi się jednak uaktywnić (stukanie kluczykiem w szybe, czy pozostanie w środku BEZ dezaktywacji czujników ruchu)... dzisiaj będę próbował podłączyć go pod VAG'a (mój pierwszy raz, nie wiem czy nie będzie problemów) i zobaczymy co powie...

Aha, zauważyłem że mam przepaloną jedną żarówkę wstecznego i jedną podświetlania rejestracji, czy może to mieć jakiś związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...