Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Błędy i logi


Debian27

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powiedźcie mi co się dzieje.....wczoraj próbowałem zrobić logi dynamiczne grupy 011, podczas ich wykonywania na vagu pojawił się error, po czym pojawił się błąd

01117 - Generator Terminal DF Load Signal

27-10 - Implausible Signal - Intermittent

logi które wyszły po dwóch próbach

http://vaglog.rtnet.pl/wolny1983_37969.html

http://vaglog.rtnet.pl/wolny1983_37970.html

Z tego co wyczytałem to błąd 1117 wiąże się z alternatorem, więc musze dodac, że po odpaleniu silnika świeci mi ładowanie natomiast jak tylko rusze to po chwili gaśnie...

o co tutaj chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do błędu sprawdz ładowanie na aku na wolnych obrotach piwinno być ok 14,2 V jeżeli mniej to albo alternator albo regulator napięcia. Jak masz klimatronik to na kanale 20 masz ładowanie.

Błąd 1117 dotyczy alternatora a konkretnie braku połaczenia alternatora z ECU...chodzi o przekazywanie sygnału dotyczącego obciażenia energetycznego auta. [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 14:00_________________________________________________Kolego co do logów dynamicznych to robimy je na 3 biegu od 1500 do 4200 obr/min a nie na wolnych obrotach poczytaj w diagnostyce wag jakie logi masz zrobić chyba że pytasz o konkretną rzecz to robisz logi potrzebne do jej zbadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie tak chciałem zrobić, 3 bieg auto rozgrzane 1500 bieg i w podłoge i tak zrobiłem....zobacz na drugim wykresie obroty zaczeły rosnąc, ale po chwili na vagu pojawił mi się Error i tak przy każdej próbie być może było to związane z błędem 1117...może nie domagał alternator i podczas gazowania nastapiło rozłączenie vaga z ecu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...