Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] bład zaplonu 3 cylinder P0303


audi124

Rekomendowane odpowiedzi

witam pisze w imieniu mojego wujka który jest posiadaczem audi a4 avant 1,9 tdi 85KW jak kupił autko nie chodziło jak należy silnik drgał głośno pracował.Po zdiagnozowaniu go komputerem u znajomego w warsztacie gdzie pracuje wystąpił błąd P0303 błąd zapłonu cylindra 3 myślałem że to pompo wtryskiwacz to podmieniłem go z tym na cylindrze 2 i wykasowałem błąd i on znowu sie pojawił za drugim razem udało sie ii błąd sie nie pojawił bo kilku krotnym odpaleniu znowu to samo.Mi to wygląda na usterkę elektroniczną kable wyglądają ok nie widzę przetarć wtyczki dobrze dolegają auto ma kopa tylko nie równo pracuje wszystkim trzęsie i kreci sie na obroty tak jak by własnie nie chodziło na jeden jak wykasuje błąd jest super silnik równo pracuje i nie trzęsie już nie wiem co sprawdzać i co ma na to wpływ może sprawdzać poszczególne wartości czujników tylko których? proszę o pomoc bo wujek sie juz tak buja z 3 miesiące a gdzie nie pojedzie to chcą pół auta wymienić

Pozdrawiam

wróć jeszcze raz do regulaminu, jest wyraźnie opisane jak powinien wyglądać temat.

poprawiłem już Ci go

pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...