Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Co ile wymiana sprzęgła


dawdaw18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio mam wrażenie że zaczyna mi się ślizgać sprzęgło nie jestem do końca pewien ale przy wkręcaniu na obroty mam wrażenie że się poślizguje ale przy normalnej spokojnej jeździe jest ok problem w tym że za 2 tygodnie jadę do Paryża autem jeśli ma mi się zacząć ślizgać po drodze to dość że auto o wiele więcej spali a jeszcze gorzej jak trzeba będzie je gdzieś po drodze robić więc moje pytanie to czy 230 000 <chyba> to wystarczająco dużo aby się już zużyło i po ilu wy wymienialiście

ps oczywiście łapie wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro czujesz że się ślizga to nie ma na co czekać. Lepiej nie będzie...

Ja bym nie ryzykował mając przed sobą taką trase...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie w 1Z wymieniałem dokładnie przy takim samym przebiegu ok.230 tys i choć sprzegło było jeszcze całkiem całkiem no to niestety poszła spreżyna i sprzęgiełko do wymiany.rozmawiałem ze znajomym mechanikiem i mówił mi ze zdarzało sie mu wymianiać sprzegła nawet po ponad 300tys no ale jeśli już czujesz że sprzegło ślizga a jeszcze wybierasz się w taką trasę to raczej za bardzo bym nie ryzykował tylko wymienił bo ściąganie z autostrady cię tyle samo prawie wyniesie co wymiana twojego sprzegła :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...