Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Audi A4 B6 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem od niedawna posiadaczem Audi A4 (B6) 1.8T 163KM, co możecie powiedzieć na temat tego silnika?? Byłbym bardzo wdzięczny za wasze spostrzeżenia.

Mam tez jedno pytanie dotyczące ciśnienia oleju. Zauważyłem, że gdy wcisnę mu gaz do dechy, tak 1-2 bieg przy wysokich obrotach 5500-6000 obrotów zapala sie kontrolka ciśnienia oleju, ale tylko na chwile. Pytałem znajomego mechanika i stwierdził, że przy wysokich obrotach spada ciśnienie oleju i że to normalne. Ale jakoś nie chce mi sie w to wierzyć a mechanikiem nie jestem:) Co o tym sądzicie??

Opublikowano

Jestem od niedawna posiadaczem Audi A4 (B6) 1.8T 163KM, co możecie powiedzieć na temat tego silnika?? Byłbym bardzo wdzięczny za wasze spostrzeżenia.

Mam tez jedno pytanie dotyczące ciśnienia oleju. Zauważyłem, że gdy wcisnę mu gaz do dechy, tak 1-2 bieg przy wysokich obrotach 5500-6000 obrotów zapala sie kontrolka ciśnienia oleju, ale tylko na chwile. Pytałem znajomego mechanika i stwierdził, że przy wysokich obrotach spada ciśnienie oleju i że to normalne. Ale jakoś nie chce mi sie w to wierzyć a mechanikiem nie jestem:) Co o tym sądzicie??

Możliwe że smaok zabrudzony jest lub czujnik ciśnienia uszkodzony.

Opublikowano

Jestem od niedawna posiadaczem Audi A4 (B6) 1.8T 163KM, co możecie powiedzieć na temat tego silnika?? Byłbym bardzo wdzięczny za wasze spostrzeżenia.

Mam tez jedno pytanie dotyczące ciśnienia oleju. Zauważyłem, że gdy wcisnę mu gaz do dechy, tak 1-2 bieg przy wysokich obrotach 5500-6000 obrotów zapala sie kontrolka ciśnienia oleju, ale tylko na chwile. Pytałem znajomego mechanika i stwierdził, że przy wysokich obrotach spada ciśnienie oleju i że to normalne. Ale jakoś nie chce mi sie w to wierzyć a mechanikiem nie jestem:) Co o tym sądzicie??

Kopnij tego mechanika w du.. . Miałem to samo. Przytkany smok pompy olejowej! To trzeba zrobić bo czytałem że tak ktoś jeździł i za miesiąc silnik powiedział papa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.