Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Brak mocy, gwizd i trzęsąca się kierownica


Komix_nr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich to mój drugi post. Odrazu mówię....mechanik ze mnie żaden niestety. Problem...jak w temacie. Silnik zarówno na Benzynie jak i LPG nie ma mocy, ciągnie dopiero przy 3,000-3,500 tys oborotu, przy 100km/h zaczyna drgać mocno cała kierownica i na dodatek słychać gwizd (taki sam jak ustami) przy dodaniu gazu. Podpowiem ,że akumulator był wymieniany 2 tyg temu. Może chodzi o adaptacje jakiegoś podzespołu ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr powietrza kiedy wymieniany ? Podłączałeś VAGa są jakieś błędy ? to podstawa jak nie podłączysz i nie zdiagnozujesz to można gdybać w nieskończoność ... a gwizd ... no coś się zaciera - woda w zbiorniku wyrównawczym jest ?

Jak pali normalnie itd ... ale mimo wysokich obrotów nie jedzie (brak mocy) to coś z mieszanką, zarówno na gazie jak i na benzynie potrzeba powietrza tlenu aby spalać paliwo - zobacz ten filtr miałem podobnie w 1.6 tylko nie gwizdał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z mocą zniknał przez weekend. Nic z tego nie rozumiem. Jest gwizd i drganie kółka. Mieszanka wporządku. Co do drgań to jadę sprawdzić wyważenie kół natomiast skąd ten gwizd to nie wiem. Nie dysponuje żadnym Vag-iem czy innym interfejsem niestety. Chyba bede musiał odwiedzić jakiegoś mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...