Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z układem kierowniczym luz i złe prowadzenie


bollo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: Koledzy help.Wymieniłem wszystkie wahacze,końcówki drążków,łaczniki ,amory ,zregenerowany magiel ,i dalej nie idzie normalnie jeżdzic ciągnie raz w prawo raz w lewo cały czas trzeba korygować kierą tor jazdy.dodam tylko ze jest wyczuwalny luz jak mi sie wydaje na krzyżaku kolumny i odgłos idzie czasami z okolic kiery jakby ,,świerszcz,, gdzies tam siedział.Jeżeli ktos ma jakis pomysł to bede wdzieczny.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkreć sobie ta plastikowa osłone pod kierownica (schowek) i chwyć kleszczami lekkotrzpien idacy od kierownicy do krzyzaka i poruszaj kierownica trzymajac kleszcze nieruchomo, u mnie tak zrobilem i okazało sie ze jest luz na wieloklinie.Ponoc niektórzy daja tam jakies podkładki i luz znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za podpowiedz zaraz pójdę to rozbierać i oblukam chociaż cos mi sie widzi ze bez wymiany kolumny się nie obejdzie a propo moze ktos ma do sprzedania? kolego dreamburn tez ci tak auto pływało?

[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 15:02_________________________________________________zrobiłem jak kolega mówił no i siurek luz i na krzyżaku i na wieloklinie :shocked:.Kolumna cała do wymiany :

sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to jakos staram sie przyzwyczaić, bo założenie nowej moim zdaniem przy obecnych dziurach na drogach mija sie z celem, poczekam jeszcze trochę może pokleją te dziury bo jest gorzej niż fatalnie.Może uda ci sie wyregulować luz na krzyżaku, ponoć sie niby da to zrobić, a na kiere niby trzeba odkręcić śrubę trzymającą kiere i dać tam jakaś podkładkę żeby bardziej ja do ćisła , najpierw tak pokombinuje jak to nie zda egzaminu to wymienię ja.Najpierw po próbuj może ci sie uda.U mnie jest lekki luz , wiec nie jest tak tragicznie, U mnie ten luz jest tylko wyczuwalny powyżej 100km/h.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam chyba podobny problem ... auto plywa na drodze szczegolnie na koleinach ... a jak gwaltownie podczas jazdy skrecam w prawo lewo takie krotkie ruchy to strasznie auto mi plywa ,helppppppppppppp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...