Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odszkodowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Wjtam wszystkich :) 2 tygodnie temu miałem kolzje drogową w wyniku której została uszkodzona poważnie moja niunia. na miejsce kolizji przyjechała policja i uznała że kolizia nie była z mojej winy. pech chciał , że sprawcy auto ubezpieczone było w PZU. po wizycie żeczoznawczy dowiedziałem sie że naprawa auta może przekroczyć wartość mojej niuni. dzisiaj właśnie dostałem pismo z pzu w którym jest naoisane, że wartość mojej niuni przed wypadkiem została wyceniona na 15600 zł po wypadku na 9800zł czyli wynika z tego że moje odszkodowanie wyniesie 5800zł. nie wiem jakim bym był magikiem to i tak za takie pieniądze bym jej nie zrobił. ale najgorsze w tym wszystkim jest to że skąt oni wzięli taką cene mojej niuni przed wypadkiem? bo ja myśle że została ona zaniżona o dobre 6000zł. w takiej cenie jaką oni podali to biorę takie auto bez zbędnych pytań . bardzo was proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dzisiejszym piśmie wynika,że szkoda nie jest całkowita ale na samym początku gość z pzu mówił że naprawa może przekroczyć wartość samochodu. z ich kalkulacji wynika że naprawa może kosztować z 8tysięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...