Jump to content

[B5 AEB] Otwieranie z pilota: migacze reagują ale zamki się nie otwierają!


koszmid
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

W moim autku mam zaślepione bębenki zamków przez poprzedniego właściciela, więc otwierać i zamykać auto mogę jedynie z pilota. Przedwczoraj się zaczęło: podczas otwierania autka migacze migają dwa razy jak zwykle ale zamki się nie otwierają (w ogóle nie słychać pompki). Wcześniej zdarzyło mi się to parę razy ale po kilku próbach w końcu auto się otwierało. Zamyka się poprawnie. Co dziwne przycisk otwierania i zamykania drzwi przy klamce po stronie kierowcy działa w obie strony czyli zamyka auto i otwiera. Przy uruchamianiu silnika drzwi się zamykają ale po jego wyłączeniu nie otwierają się jak to było wcześniej.

Gdzie mam szukać problemu? Podejrzewam, że problem jest na drodze między centralką odbierającą sygnał z pilota a pompą. Gdzie znajduje się ta centralka od pilota?

Z góry dziękuję i pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

W bagażniku po prawej stronie pod wykładzina w gąbce masz pompke z kabelkami..szukaj przetarcia lub rozczepienia. Ja dziś miałem taką akcję tylko, że z zamykaniem. Kabelki izolacją i śmiga.

Link to comment
Share on other sites

problem może byc z zalaniem pompki , sprawdź szczelność i ślady wody , ewentualnie wysusz pompkę lub druga możliwość krańcówka w zamku drzwi kierowcy lub pasażera

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...