Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Problem z długimi...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy przełączeniu świateł z mijania (xenon) na drogowe pozostają włączone tylko drogowe, a chodzi mi o to żeby świeciły te i te. Podobno jest to normalne przed liftem. Wiecie może koledzy co i gdzie zrobić żeby coś z tym zrobić ??

Opublikowano

witam! Trzeba rozebrac oslone przy kierownicy i przelozyc przewod z jednego pinu do drugoego i wowoczas nie beda gasly, zernij to FAQ tam znajdzie co i gdzie! tylko uwazaj podczas wyjmowiana trzeba byc ostroznym, i sie urwalo a potem trzeba kombinowac, i do tego nie ma tam za wiele miejsca! Powodzania, pozdrawiam Jocker01

Opublikowano
  • Autor

witam! Trzeba rozebrac oslone przy kierownicy i przelozyc przewod z jednego pinu do drugoego i wowoczas nie beda gasly, zernij to FAQ tam znajdzie co i gdzie! tylko uwazaj podczas wyjmowiana trzeba byc ostroznym, i sie urwalo a potem trzeba kombinowac, i do tego nie ma tam za wiele miejsca! Powodzania, pozdrawiam Jocker01

Dzięki kolego a czy dał bys rade napisać mi konkretnie który pin z którym będę bardzo wdzięczny. POZDRO

Opublikowano

szukalem, ale nie udalo mi sie znalesc :( znalem moja wypowiedz i napisalem tam ze przelozylem kabel do dziorki nr.8 ale nie pamietam ktory chyba nr.4 (cos mi swita) ale nie dam sobie reki obciac. Pozdrawiam Jocker01

przejrzyj dokaladnie ten temat.: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,6961.0.html

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego[br]Dopisany: 31 Grudzień 2007, 10:27 _________________________________________________Wiec moze jest ktoś na forum kto wie który pin do tej 8 idzie ??

Opublikowano

nie wiem jak ja szukalem ze nie znalazlem :P

teraz masz juz wszystko, do roboty. Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano
  • Autor

jnz mniej wiecej wiem o co chodzi tylko jak sie dostac do tej kostki bo nie mam pojecia gdzie ona sie znajduje i co odkrecic??

Opublikowano

jnz mniej wiecej wiem o co chodzi tylko jak sie dostac do tej kostki bo nie mam pojecia gdzie ona sie znajduje i co odkrecic??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,2784.45.html

Jak zdejmiesz osłonę to kostki są przy przełączniku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.