Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Nie działa dmuchawa:((((


rapens1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!mam problem z ogrzewaniem a konkretnie z dmuchawą.Gdy odpalam auto dmuchawa działa po przejechaniu kilkuset metrów przestaje działać,jest ciepłe i zimne powietrze .Po zatrzymaniu gdy obroty spadną słychac jakby dmuchawa działała ale miała bardzo wolne obroty :( pomóżcie proszę bo za kilka dni mam trase ponad 1000 km i bez ogrzewania to zamarznę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, czesta przypadlos w naszych niuniach. wyglada jakby Ci padaly szczotki u mnie bylo podobnie, raz dzialala raz nie. Bedziesz musial wyjac dmuchawe i przjrzec szczorki, u mnie niestety komutator byl juz zuzyty wiec musialem wymienic cala dmuchawe! Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, czesta przypadlos w naszych niuniach. wyglada jakby Ci padaly szczotki u mnie bylo podobnie, raz dzialala raz nie. Bedziesz musial wyjac dmuchawe i przjrzec szczorki, u mnie niestety komutator byl juz zuzyty wiec musialem wymienic cala dmuchawe! Pozdrawiam Jocker01

tak jak piszesz raz działa raz nie, zauwazyłem ze raz ma wieksze obroty raz mniejsze mam pytanie jak mozna sprawdzic te szczotki i jak one wyglądają??z góry dzieki za pomoc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis ten rzeczywiscie, jest dokladny i napewno pomoze, o ile oczywiscie nie masz poduszki dla pasazera, jak masz to muszisz jeszcze to zdemontowac bo inaczej nie wyjdzie napewno tak latwo, ale jak nie masz to wyjdzie jak po masle, aby obejrzec szczotki i komutator muszisz wypchnac silniczek ktory trzyma sie na trzech gumowych zatrzepach, napewno je zobaczysz. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile oczywiscie nie masz poduszki dla pasazera, jak masz to muszisz jeszcze to zdemontowac bo inaczej nie wyjdzie napewno tak latwo

Poduszka w niczym nie przeszkadza, trzeba tylko odkręcić mocowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raz probowalem wykjac z niunii ktora miala poduszke to myslalem ze sie poplacze, dobrze ze to bylo zmowisko, mlotek i do roboty :D ale mozliwe ze wystarczy odkrecic mocowanie, ja mialem ograniczone pole manewru. powodzenia. pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...