Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Proszę o analizę błędów


kriskrzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Byłem już kilka razy u różnych mechaników :(, dokładnie jakiś rok czasu z tym się męczę, mechanicy już różne rzeczy mi wymyślali od wymiany czujnika stukowego, po podkładanie filca pod ten czujnik, aż po stwierdzeniu że silnik pada :no:. Naprawdę nie mam już pomysłów chyba udam się do autoryzowanego salonu może oni mi pomogą. Proszę jeszcze was o pomoc może ktoś z was już miał z takimi błędami do czynienia, proszę o interpretację błędów i jakie macie pomysły jak temu zapobiec. Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc. :hi:

KODY BŁĘDÓW - Silnik Data 16.04.2011 Godzina 17:45:33 8D0907557B 1,6L R4/2V MOTR HS D08

17733 - Czujnik antystukowy cylindra 1 - zakres kontroli brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

17735 - Czujnik antystukowy cylindra 3 - zakres kontroli brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

17736 - Czujnik antystukowy cylindra 4 - zakres kontroli brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

17734 - Czujnik antystukowy cylindra 2 - zakres kontroli brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

16711 - Czujnik antystukowy 1 strona 1 - niskie napięcie brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

Pozdrowienia.

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...