Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] BŁĘDY VAG 514 i 515


hardcassy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem dotyczy mojej a4 (b5) z 95r. 2.6 benz+lpg quattro. Mianowicie chodzi o to że od pewnego czasu "fisiuje" :wallbash: tzn. niby wszystko jest w porządku a w pewnym momencie po prostu nie odpali. Ostatnim razem po całodziennym postoju tak od niczego nagle odpalił, innym razem w żaden sposób nie chciał zaskoczyć dopiero gdy się totalnie rozładował został zaciągnięty i dopiero na piątym biegu zaskoczył. Teraz znów się zawiesił i nie zaskakuje tak jakby wogóle nie dostawał iskry. Podłączyłam go pod komputer i na polskim vagu wyszły błędy czujnik halla brak sygnału i czujnik momentu zapłonu brak sygnału. Jeśli jest ktoś kto mógłby mi pomóc to bardzo proszę o odpowiedź. Jeśli coś pokręciłam to z góry przepraszam, jestem tu pierwszy raz. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo czujnik halla w tych silnikach to czujnik położenia wału korbowego. Jeżeli jest on uszkodzony sterowanie silnikiem jest bardzo utrudnione. Watrości z tego czujnika wykożystywane są głownie do sterowania zapłonem i przebiegiem wtrysku paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...