Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jaki nr katalogowy srub wahaczy gornych


cieniasek1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem przed wymiana wahaczy gornych. Mam prosbe czy moglibyscie podac mi nr katalogowe jakie powinny miec te sruby? Dokladnie chodzi mi po lewa i przy okazji prawa strone bodajze sa tam 3 sruby z nakretkami na strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Etki śruba która przechodzi przez górny wahacz z tyłu to: N 104 253 02 (M10X62X45) kpl. 4 szt. a nakrętki to: N 102 861 10 (M10 z samozabezpieczeniem) też 4szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Etki śruba która przechodzi przez górny wahacz z tyłu to: N 104 253 02 (M10X62X45) kpl. 4 szt. a nakrętki to: N 102 861 10 (M10 z samozabezpieczeniem) też 4szt.

Dzieki. Mam jeszcze jedna prosbe. Prosilbym o podanie nr srub, ktore trzymaja sworznie 1 sztuka na strone :>[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 13:07_________________________________________________plus nakretki, ktore wkreca sie w sworznie wahacza. Bo mam wahacze bez nakretek.[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 13:22_________________________________________________Tam chyba nie ma nakretek na sworznie jest tylko sruba trzymajaca 2 sworznie. Zerknelem dzisiaj i tyle zauwazylem. Jezeli ktos juz to robil to bardzo prosze o podanie wszystkich nr do srub i nakretek jakie bede potrzebowal do wymiany tych wahaczy.[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:09_________________________________________________

Wg Etki śruba która przechodzi przez górny wahacz z tyłu to: N 104 253 02 (M10X62X45) kpl. 4 szt. a nakrętki to: N 102 861 10 (M10 z samozabezpieczeniem) też 4szt.

Dzieki. Mam jeszcze jedna prosbe. Prosilbym o podanie nr srub, ktore trzymaja sworznie 1 sztuka na strone :>[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 13:07_________________________________________________plus nakretki, ktore wkreca sie w sworznie wahacza. Bo mam wahacze bez nakretek.[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 13:22_________________________________________________Tam chyba nie ma nakretek na sworznie jest tylko sruba trzymajaca 2 sworznie. Zerknelem dzisiaj i tyle zauwazylem. Jezeli ktos juz to robil to bardzo prosze o podanie wszystkich nr do srub i nakretek jakie bede potrzebowal do wymiany tych wahaczy.

Witam. Po swietach chce zabarc sie za wymiane tych wahaczy moglbym prosic o nr sruby i nakretki trzymajaca 2 sworznie. Bo nie wiem jakie dokladnie mam kupic. Pozdrawiam.[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 09:45_________________________________________________up!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...