Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Tuleje na wahaczach


Lucas92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Po okresie zimowym zauważyłem problem z moją niunią, otóż podczas jazdy ściąga mnie w prawo. Udałem się wiec do serwisu w celu sprawdzenia zbieżności i tam panowie mechanicy powiedzieli mi ze tuleje na wahaczach górnych 2 z lewej i jeden z prawej są na wykończeniu tzn. zaczynają wychodzić. Moje pytanie jest następujące czy trzeba wymieniać całe wahacze na nowe, tak jak przekonywał mnie pan specjalista czy wystarczy wymienić w nich zużyte tuleje i będzie gitarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy same tuleje. Ja tak wymieniłem u siebie i jest ok. Zapłaciłem po 80zł za wahacz wraz z tulejami i robocizną. Miałem 2 tylne górne do wymiany i zamknąłem się w kwocie 160zł czyli tyle co kosztuje jeden dobry wahacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteś z okolic. Jeśli nie masz daleko do Gliwic to mogę Ci podać namiary na gościa który Ci to zrobi w dobrych pieniądzach. Ma wszystko na miejscu więc nie potrzebujesz nic kupować. Zawozisz i po kilku godzinach odbierasz furaka zrobionego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy same tuleje. Ja tak wymieniłem u siebie i jest ok. Zapłaciłem po 80zł za wahacz wraz z tulejami i robocizną. Miałem 2 tylne górne do wymiany i zamknąłem się w kwocie 160zł czyli tyle co kosztuje jeden dobry wahacz.

Te 80,- dokładnie za co jest? Wymontowanie wahacza, wymiana tulei, zamontowanie wahacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak + jeszcze ta tuleja.

A ile tuleja? Pytam czy to jest opłacalne w ogóle bo ja zakupiłem wahacze LEM'a oryginały po 129,-/szt. i sam sobie je wymieniam. A stare jeszcze pójdą za parę groszy na allegro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 80,- dokładnie za co jest? Wymontowanie wahacza, wymiana tulei, zamontowanie wahacza?

Dokładnie tak + jeszcze ta tuleja.

Napisałeś to w taki sposób jakby oprócz wymian trzeba było osobno za tuleję zapłacić stąd moje zdziwienie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem po 80zł za wahacz wraz z tulejami i robocizną.

Chyba się jasno wyraziłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...