Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vista,problem po zainstalowaniu SpeedBit Video Accelerator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kuźwa,chciałem przyspieszyć buforowanie na youtube i zainstalowałem SpeedBit Video Accelerator,po instalacji obejrzałem jeden filmik,żeby sprawdzić czy coś pomogło,musiałem wyjść z chaty i zostawiłem włączonego kompa,po jakiś 2 godz wróciłem i zonk,niema netu,myślałem,że się odłączył,chciałem połączyć,ale komp nie widzi żadnych sieci,odnajdywanie sieci jest wyłączone i niemożna włączyć.

po włączeniu kompa pojawia się ten napis zapraszamy i nagle robi się biały ekran na dłuższą chwilę,widać tylko kursor,wcześniej tego nie było,po uruchomieniu wyskakuje okienko Reminder.exe-błąd aplikacji-aplikacja nie została właściwie zainicjowana(0xc000007b),wszystkie programy które uruchamiały się przy włączaniu kompa nie mogą się uruchomić,wyskakuje okienko Program przestał działać.

próbowałem przywrócić system,ale niema żadnego punktu przywracania.

w centrum zabezpieczeń nie mogę włączyć zapory.

Opublikowano
  • Autor

o ja pierdzile :shocked:

robie formata :evil:

na tym lapku mam viste,ale przy kupnie nie dostałem instalki,ale mam instalkę z drugiego lapka,mogę bez problemu ją użyć?

Opublikowano

Możesz o ile jest to taka sama wersja Visty.

Ewentualnie ściągnij najlepszą wersję Visty i po wpisaniu własnego kodu rozpoznana i zainstalowana zostanie wersja odpowiadająca Twojej licencji.

Opublikowano
  • Autor

ten drugi laptop to Toshiba i instalka nie chce pójść :kwasny:

...a na tym zepsutym ta naklejka pod spodem jest już starta i nie widać żadnych nr :confused4:

Opublikowano

A myslalem,ze jak wezmiesz sobie dupe ponizej 18 lat to juz miala w szkole informatyke i sobie poradzi.

A tu zonk, dobrales sobie do swojego poziomu :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Opublikowano

...a na tym zepsutym ta naklejka pod spodem jest już starta i nie widać żadnych nr :confused4:

No to jeśli nie masz nigdzie indziej zapisanego klucza licencji a nalepka zdarta to pies pogrzebany.

Są jeszcze programy które kiedy odpalisz w Windowsie zwracają np. numer klucza licencji Windowsa, Office itp.

Pytanie tylko czy masz jeszcze tam zainstalowanego Windowsa.

Opublikowano
  • Autor

...a na tym zepsutym ta naklejka pod spodem jest już starta i nie widać żadnych nr :confused4:

No to jeśli nie masz nigdzie indziej zapisanego klucza licencji a nalepka zdarta to pies pogrzebany.

Są jeszcze programy które kiedy odpalisz w Windowsie zwracają np. numer klucza licencji Windowsa, Office itp.

Pytanie tylko czy masz jeszcze tam zainstalowanego Windowsa.

tak,mam zainstalowanego,tak jak było.

Microsoft Product Key Finder 1.3.2.48 znalazłem taki program,ale na zepsutym lapku nie mam netu,wiec nie mogę go ściągnąć :disgust:

Opublikowano

...dobrze powinny się spalić żywym ogniem oba lapki .... :decayed::kox:

A myslalem,ze jak wezmiesz sobie dupe ponizej 18 lat to juz miala w szkole informatyke i sobie poradzi.

A tu zonk, dobrales sobie do swojego poziomu :gwizdanie: :naughty: :naughty:

... :laghing2: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

Są jeszcze programy które kiedy odpalisz w Windowsie zwracają np. numer klucza licencji Windowsa, Office itp.

Pytanie tylko czy masz jeszcze tam zainstalowanego Windowsa.

dobra,mam product key,ale jest inny niż na naklejce pod lapkiem(kawałek naklejki się zachował)[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 14:53_________________________________________________NAPRAWIONE :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.