Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Amortyzator a mocowanie sprężyny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam założone ori zawieszenie 1BA (B7 1.9 Avant) chciałem obniżyć auto przez założenie samych sprężyn -30 na zwykłych amorach ale odradzono mi ze względu na możliwe "dobijanie". Dlatego chciałem zakupić amory s-line które powinny rozwiązać możliwy problem. Zakupiłem coś takiego na przód 8E0 413 031 BG i teraz pytanko

czy mocowanie sprężyny na amortyzatorze podejdzie z mojego 1BA czy muszę szukać s-line?? no i czy taki komplet w ogóle będzie ok ??

Opublikowano

Będzie OK nie trzeba nic zmieniać żadnych mocowań nie wiem o jakim dobijaniu mowa ja przeszedłem z 1BA na weitec - 30 i żadnego dobijania nie mam :mysli:

Opublikowano
  • Autor

podobno przy zwykłych amorach -30 przy wjechaniu na duże nierówności potrafi albo rzucać autem albo właśnie "dobijać" co ogólnie wpływa na pogorszenie przyczepności a co za tym idzie i bezpieczeństwa takie info dostałem na forum dlatego zainwestowałem w amory :mysli:

Opublikowano

To Ty byłeś u Domina79 a ja byłem tym czarnym sedanem zapewniam Ci że nie ma czegos takiego jak opisujesz u mnie więc nie wiem. przyczepności nie tracę a i nie dobija. a podobno do -30 można na spokojnie zejść na zwykłych amorach no ale jak juz masz kupione to wsadzaj tamte :kox:

Opublikowano

ktoś Ci ściemnił z tym dobijaniem, kilkanaście osób w klubie ma Eibach Pro Kit -30 albo -35 i nie słyszałem jeszcze żeby komuś dobiło

Opublikowano
  • Autor

To Ty byłeś u Domina79 a ja byłem tym czarnym sedanem zapewniam Ci że nie ma czegos takiego jak opisujesz u mnie więc nie wiem. przyczepności nie tracę a i nie dobija. a podobno do -30 można na spokojnie zejść na zwykłych amorach no ale jak juz masz kupione to wsadzaj tamte :kox:

Dokładnie byłem u domina79 :naughty: trzeba było od razu pisać ze to ty jesteś ten specjalista od FOTOCHROMU :decayed:

a tak na poważnie to nawet Dominik mi mówił ze dobija :mysli: miał w B5 podobnie

Opublikowano

To Ty byłeś u Domina79 a ja byłem tym czarnym sedanem zapewniam Ci że nie ma czegos takiego jak opisujesz u mnie więc nie wiem. przyczepności nie tracę a i nie dobija. a podobno do -30 można na spokojnie zejść na zwykłych amorach no ale jak juz masz kupione to wsadzaj tamte :kox:

Dokładnie byłem u domina79 :naughty: trzeba było od razu pisać ze to ty jesteś ten specjalista od FOTOCHROMU :decayed:

a tak na poważnie to nawet Dominik mi mówił ze dobija :mysli: miał w B5 podobnie

nie ma co spekulować zakładaj i jeździj :kox: tylko później popraw zbierznośc :kox:

a fotochrom, no specjalistą nie jestem ale coś musi się zawszę uszkodzić :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.