Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Wymianan rozrządu - potrzebuje info nt sprzedawcwy, czesci i fachmana


kramer

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Super jesteście chłopaki ... rady na 5 ! Ale ...

to samo czeka i mnie ... a wiecie ... TDI nie posiadam :LOL

co zatem powiedzą mi Ci, co to mają tak jak ja benzynkę V6 ?

będę wdzięczny za prosty zestaw "młody technik" -> bo przymierzam się na wiosnę do wymiany rozrządu wraz z rurką co to doprowadza ciecz chłodzącą do silnika (ta przy chłodnicy taka długaśna, jakieś 40 cm. - troszkę mi sie skorodowała)

1000-krotne dzięki za listę typu: to z tąd, to z tąd, a to tej firmy ... i ew. gdzie polecacie - raczej rejon Mazowiecki a najlepiej W-wa ;)

Pozdrawiam,

Kr@Mi :a4fan:

adadur: A nie łaska założyć własny temat lub poszukać i podczepić się pod V6 a nie tutaj mieszać.

wydzieliłem i przesunąłem, tak będzie najlepiej

pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ta rurka skorodowana to kozt 190 zł i tylko i wyłącznie w ASO !!! po zatym o kosztach rorzadu to poszukaj juz pisalo pare ludzi w tym ja :)

a co do rurki to radze ci sie pośpieszyc moja była skorodowana tez od środka to dosc niebezpieczne

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2008, 20:18 _________________________________________________172 KM = Magnet On Duty :)

??a to niby co oznacza ? i niby jak jesli dot. tego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ta rurka skorodowana to kozt 190 zł i tylko i wyłącznie w ASO !!! po zatym o kosztach rorzadu to poszukaj juz pisalo pare ludzi w tym ja :)

a co do rurki to radze ci sie pośpieszyc moja była skorodowana tez od środka to dosc niebezpieczne

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2008, 20:18 _________________________________________________172 KM = Magnet On Duty :)

??a to niby co oznacza ? i niby jak jesli dot. tego silnika

Dzięki. Z rurką i klockami włąśnie zamierzam zrobić porządek 19-20 stycznia ... wcześniej nie dam rady, mam nadzieję że wytrzyma! wiem co będzie jak "puści" ... ;(

co do pytania - wiesz co to jest magnetyzer ? :naughty:

pozdro,.

kr@mi :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ta rurka skorodowana to kozt 190 zł i tylko i wyłącznie w ASO !!! po zatym o kosztach rorzadu to poszukaj juz pisalo pare ludzi w tym ja :)

a co do rurki to radze ci sie pośpieszyc moja była skorodowana tez od środka to dosc niebezpieczne

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2008, 20:18 _________________________________________________172 KM = Magnet On Duty :)

??a to niby co oznacza ? i niby jak jesli dot. tego silnika

czaki22 - mam pytanie, znasz może part # tej rurki ? mam ją tak skorodowaną że chyba wymienię ją na dniach ale:

1. nie mogę jej nigdzie znaleść

2. w ASO krzykną mi 100 EUR wraz z wymianą bo trzeba wyjechać całym motorem do przodu :(

3. ... szukałem na Allegro .. ale nie znam nr. Audi tej rurki.

znalazłem to:

http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A4/1996/156/49/1742735/

i 23 numer to chyba to co szukam. proszę potwierdzcie jeśli się nie mylę.

dzięki z góry,. jak by co to pisz na PM,. :mysli:

Pozdro,.

kr@mi :a4fan:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 19:53 _________________________________________________właściwie mam ... i nie wiem gdzie kupić :(

(23) 078121081J

water pipe / also use:

078.133.335 A N 905 618 01 / automatic: ABC

będę zobowiązany za radę gdzie dostanę tę część najtaniej ...

BASIC GERMAN PRICELIST

part number 078121081J

Partnumber Title Price

078121081J WASSERROHR 21.85 Euro

Pozdr,.

kr@Mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...