Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Problem ze Sprężarka klimy


numen1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Os-tanio zabrałem sie za wymianę, Gumek w sprzęgle klimatyzacji. Wszytko robiłem z godnie z instrukcją .....

Podczas opuszczania sprzęgła, Wujek zaczął odkręcać węże klimy, pod moją nie obecność, bo szukałem klucza. I tutaj pojawiał sie 1.Problem, zorientowałem sie w porę, przewody od sprężarki nie zostały całkowicie odkręcone, ale przy próbie zalecenia zaczęło syczeć, ulatniał sie freon :/ :confused4:, nie wiem czemu tak sie stało, czy to ciśnienie sprawiało ze nie było możliwości dokręcenia śruby? Moze tam sa uszczelki jakieś? Nie mam pojęcia! :sick3:

Drugi problem, Zaistniał gdy opuściliśmy sprężarkę, zdjęliśmy pierścień zabezpieczający aby dostać sie do Gumek, a sprzęgle w ogóle nie było Gumek, tylko latały jakieś kawałki? Denko od sprzęgła było uszkodzone, Tz,,, na denku jest 5czy 6 ząbków, był wyłamane zostały tylko dwa.

Korzystałem z tej instrukcji, tylko tutaj jest inne sprzęgło

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=81803.0;highlight=spr%EA%BFarka+klimatyzacji

Miałem jeszcze inna ale nie mogę znaleźć.

Sumując,

Wcześniej Klimy nie miałem, po założeniu gumek, klimy nadal nie ma, czy to wina Denka i wyłamanych ząbków?(zabezpieczeń) Powiem ze gdy właczyłem klime sprężarka zrobiła sie zimna ale klima nie leciała z wydmuchów.

I nie wiem co teraz robić? Poradzicie coś?

Czy same Denko, sprzęgła można kupić?[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:48_________________________________________________Jak sprawdzić czy, sprężarka Klimatyzacji jest sprawna?

Powiem ze, gdy złączałem klimę to sprężarka robiła się zimna, ale z nawiewów nie leciała klima,

Ps czy można dokupić samą tarcza sprzęgła klimatyzacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w zakładzie gdzie tylko zajmują się klimą. (Auto-Klima Lublin)

Umówiłem się na Oględziny całego układu?

Wstępnie wiem tyle ze na 80% Koleś gadał ze sprężarka została zatarta bo to najczęstszą jest usterka, i tak Nowa 1600zł Regeneracja 1 000zł :/ I od razu mówił trzeba wymieniać Parownik 500zł LOL, przedmuchanie całego układu, nabicie itp itd wiec prawie 2 tys :shocked::slina: ;(

Jak sprawdzić czy sprężarka jest sprawna? Powiem ze jak miałem czynnik i włączyłem klimę to sprężarkę zrobiła się zimna, ale zimnie powietrze nie leciało, < cały wątek wyżej>

Proszę o Pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...