[B5 AFN] jak wyciagnac turbine i ile to zajmie czasu?

arek0404

popraw nazwe tematu na np. [b5 AFN] jak wyciagnac turbine i ile to zajmie czasu ?

bo ten twoj temat nic nikomu nie mowi :) i powinien byc w dziale: Turbo , Chiptuning i Tuning Mechaniczny

cytat z regulaminu forum: ( http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22620.0 )

"UWAGA!!!

Posty z tematami typu: „Mam problem", „Czy wiecie ?" itd. mogą być natychmiast usuwane lub przenoszone w odpowiednie miejsce przez Zarząd Klubu. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzała, użytkownik może otrzymać OSTRZEŻENIE."

Proszę o podpowiedz czy dużo jest roboty ze ściągnięciem turbinki bo muszę oddać do regeneracji a mechanik zaśpiewał 200zł za wyciągnięcie i za włożenie jej spowrotem.

Taniej raczej nie będzie u obcego mechanika (chyba że u znajomego kumpla)- ja zapłaciłem 250 zł za demontarz, przyspawanie tależyka zamykającego upust nadmiaru spalin i założenie - 8 godzin pracy pod moim okiem bo miałem urlop - jak ma być dobrze zrobione to poniżej 200 zł nie zrobisz

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.