Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] Nie odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam taki problem, audi a4 nie odpala. Odpali dopiero jak jej się zechce. Ponadto pojechałem dziś na vag'a, mechanik nie mógł połączy się z komputerem...

Myślę że to wina immo. Poradźcie coś. ;(

Aaa

przypomniało mi się, jak już odpali to czasem obroty spadają i silnik gaśnie.

[mod]Proszę o wstawienie jaki masz model silnika[/mod]

Opublikowano

sprawdzales na obu kluczykach?? i sprawdz tez kostke stacyjki.

Opublikowano

jeśli to immo to silnik odpali i zgaśnie i tak za każdym razem, w dodatku będzie mrugać kontrolka pomarańczowa symbol samochodu...

Opublikowano
  • Autor

właśnie nie mruga hmmm. Mam jakieś zabezpieczenie, które działa tak:

1. wkładam kluczyk,

2.zapalają się wszystkie kontrolki,

3.zapala się dioda (czerwona),

4.naciskam jeden pilot (handsfree) i drugi od alarmu,

5.przekręcam kluczy

Dopiero po tym zabiegu mogę zapalić.

Dodatkowo zobaczyłem, że mogę odpalić auto jak przestanie mrugać dioda po lewej stronie kierownicy.

Model silnika apu 1,6 benzuna

[mod]Jak wiesz jaki model silnika to dlaczego masz inny w profilu i nie wpisałeś go w prefix-ie tematu? - kolejny "goły" taki temat to wątek znajdzie się w koszu[/mod]

Opublikowano

sprawdz pompe paliwa moze ma za slabe cisnienie

Opublikowano

Przyczyny to immo, słabe ciśnienie, jakieś zabezpieczania hmm

Bardzo pomógłby tu VAG ale skoro nie możesz.. hmm może jacyś specjaliści :hi:

Opublikowano
  • Autor

No nie wiem ręce opadają :(. Jak ta dioda z lewej strony kierownicy( na desce) zgaśnie to idzie zapalić auto, jak miga to za żadne skarby nie idzie tego odpala.

Nowe info:

Przewód od spryskiwacza tylnego miałem zerwany, płyn zalał mi całą elektrykę :/ może być to tego wina że nie mogę odpalić "mony" oraz podczepić pod vag?[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 15:13_________________________________________________Koledzy pomóżcie :(

Opublikowano

sprawdz moze tez bezpieczniki bo jak bylo zwarcie moze ktorys poszedl

Opublikowano
  • Autor

Dobra koledzy, temat do zamknięcia, okazało się że bateria w tym dodatkowym zabezpieczeniu jest rozładowana i nie wyłączała tego ustrojstwa co odcina zapłon. Teraz jest już ok, ale pozostaje złożenia całego samochodu w środku bo z tatą rozkopaliśmy wszystko. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.