Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Którą stację 1 DIN wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przymierzam się do wymiany fabrycznego radia na coś fajniejszego, nie chcę jednak wymieniać gratów i montować 2-din, więc w grę wchodzi tylko 1-din. Niestety nie znam się na car-audio stąd moja prośba o pomoc w wyborze. Interesuje mnie coś w cenie do 2 tyś zł, fajnie jakby miało navi. Póki co zainteresowały mnie te modele:

1. http://allegro.pl/clarion-vz401e-vz-401-e-montaz-gratis-gdansk-pbcar-i1621673779.html - w sumie tylko dlatego, że to Clarion, więc wychodzę z założenia że pewnie jakość wykonania i oferowane możliwości są całkiem, całkiem (chociaż cudów się nie spodziewam bo to nie topowy model), poza tym coś mi świta że gdzieś czytałem, że to całkiem udany model w tym przedziale cenowym.

2. http://allegro.pl/peiying-py9904-7-cali-gps-sd-usb-aux-dvd-raty-i1611506508.html - słyszałem sporo dobrych opinii o tej firmie, duży + za navi obsługującą AUTO MAPĘ.

Proszę o opinie i ewentualnie inne propozycje, dzięki z góry :decayed:

Opublikowano

Jak chcesz navi to ładuj w rnse :good: przy każdum nie ori możesz się pożegnać z rds-em na fisi-e

Za 1500 można było kupić rnse z polskim menu razem z koszem, tunelem i szufladkami.

Opublikowano

jak nie ori, to proponuję radyjko Alpine , moim zdaniem lepszy wybór niż Clarion

Opublikowano
  • Autor

Jak chcesz navi to ładuj w rnse :good: przy każdum nie ori możesz się pożegnać z rds-em na fisi-e

Za 1500 można było kupić rnse z polskim menu razem z koszem, tunelem i szufladkami.

No tak, tyle że jak już napisałem - nie chcę RNS-E, jego możliwości są bardzo ubogie w porównaniu do stacji multimedialnych dostępnych w podobnej cenie. Poza tym nie ma bardzo ważnych dla mnie opcji - "mute" oraz "pause" :decayed:

jak nie ori, to proponuję radyjko Alpine , moim zdaniem lepszy wybór niż Clarion

Ale ja nie szukam radia tylko jakiejś stacji multimedialnej, na której prócz słuchania muzy można też oglądać filmy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.