Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Czy to wina skrzyni biegów??


Gość maniutek71

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maniutek71

Prosze o pomoc, mam kłopot z moją :a4fan: sądzę że to wina skrzyni biegów ale może ktoś mi doradzi, mam A4 z roku 1998 silnik 2,5 TDI skrzynia TIPTRONIC, jadąc na biegu i puszczam pedał gazu to przy prędkościach 50km/h lub 30km/h jak auto zwalnia zaczyna mi drżeć całe auto, jak przyspieszę lub wyrzucę go na luz wszystko przechodzi, ale to drżenia co dzień sie nasila, czy jak wymienię olej i filtr skrzyni to objawy miną ??, czy trzeba regenerować już skrzynię. Może ktoś zna jakiegoś fachowca który się tym zajmuje w rejonach dolnego śląska. W razie czego mój mail [email protected]. Z góry dziękuję i pozsdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu poduszki pod skrzynią ci siadły. W moim poprzednim aucie a była to B4 to właśnie było przyczyną drżenia całego auta w niższych zakresach obrotów zarówno na biegu jak i na luzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniutek71

Wlasnie dlatego szukam odpowiedzi, bo jeden magik mi stwierdzil ze jest mokra od oleju jedna poduszka, ale wykluczyl jej wymiane, bo auto mi drży tylko na biegu i jak puszcze pedal gazu. :audi:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2008, 22:52 _________________________________________________Zrobiłem w końcu moją A4, okazało się że była to wina lokapa (sprzęgła), teraz autko chodzi super, jestem zadowolony, koszt jaki mnie wyniósł to 1700 zł (lokap, robocizna, wymiana oleju i filtra skrzyni), jeśli by ktoś potrzebował namiary to polecam konkretnego gościa we Wrocławiu, żadnych problemów, umawiasz się i przyjeżdżasz na wyznaczony termin, zrobił mi auto na miejscu około 7 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...