Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Doradcie jakie głośniki do Avanta na przód i tył


Rekomendowane odpowiedzi

Witam narazie daruje sobie zabawe z tym subwooferem nie będe go kupował bo jak mówicie że szkoda pieniędzy i słaby efekt to nie ma sensu żebym pakował się w koszty.

Tylko teraz mam pytanko jakie dobre głośniki kupić na przód pod szybe i w boczki od drzwi oraz jakie głośniki na tył założyć w tylnie boczki bo mam te oryginalne pozakładane ale kiepsko mi to gra. Radyjko posiadam JVC KD-G821 link http://www.allegro.pl/item126802675_jvc_kd_g821_extra_nowe_z_pilotem_gwar_promocja.html

I prosiłbym o odpowiedzi bo naprawde nieiwem co wybrać i jakie rozmiary tych głośników mają być. Dziękuje za odpowiedzi. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..

jaka kasa ,

jakie wymagania,

z czym ma to wspolpracowac,

jaka konfiguracja ?

hmm no właśnie w tym jest problem bo nie mam zielonego pojęcia, nieznam się za bardzo na tym i niewiem co wybrać jakie głośniki i z cyzm maja współpracować chcyba z radiem , i niewiem jaka konfiguracja dlatego własnie sie pytam bo jestem troszke zielony w tym temacie. Chce żeby mi to nieźle grało bo na tych firmowych to mi kiepsko pogrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, dobry przod i zamiast tylu dokup wzmacniacz i wyglusz drzwi... jak chcesz cos w dobrej cenie to zrob tak.. Woofer dls r6 lub ms6 i do tego tweeter + zwrotka, najczesciej w polaczeniu z tym wooferem wystepuje seas ktn 25f, ktorego bede posiadal na sprzedaz, mysle, ze jak chesz zrobic dobre audio i wydac raz a konkretnie pieniadze, to zrob tak jak Ci podpowiadam, nie bedziesz zalowal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...