[B5 AJM] [ALL B5] Różnice między tylnymi klapami I i II lift

Kevlar

Koledzy mam małe pytanko.

Mianowicie potrzebował bym info na temat tylnej klapy między I a II liftem, chodzi mi głównie o szczegóły. Wyczytałem już że różnice są w listwie, ale jak rozpoznać wersję jak tej listwy nie ma??

Pytam bo jestem na kupnie nowej klapy z II liftu. Obecna miała małą przygodę ze słupkiem

Na allegro trochę klap jest i niekiedy tej listwy nie ma i jak wtedy rozpoznać właściwą? a wiadomo że sprzedawca ci może wcisnąć kit.

Z góry dzięki za info.

Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu

Na przyszłość poczytaj trochę i poszukaj a nie od razu wołaj o pomoc.Trochę wstyd żeby taki stary chłop jak ja musiał ci pomagać.Tu masz temat który cię interesuje:

• Pomoc techniczna 1

nie ma tam nic napisane o różnicach w klapach

Podstawową różnicą jest sposób otwierania tylnej klapy:

-przed liftem - klamka

-po lifcie - mikrowłącznik

Ok znam bardzo dobrze tę stronkę ale na niej niestety nie ma pokazanych szczegółowych różnic o które mi chodzi.

To może zapytam jeszcze o to czy oprócz zamka który z elektrycznego został zmieniony na pneumatyczny zmieniło się coś jeszcze? mam na myśli silnik wycieraczki obicie klapy. I jeśli kupię z I liftu to przeciągnę przewody pneumatyczne, czy spasuje mi moja listwa nad rejestracją??

No to jak nie widzisz różnicy to podjedź do Jasienicy i tam sobie porównasz. :wink4:

w avancie z każdym liftem zmieniał się zamek, tj. w 96' jest inny niż w '98, a w '00 jest już zupełnie inny :wink4: