Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw głośnomówiący do A4...


lmatys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otoz kupilem auto juz z zestawem glosnomowiacym ale do Nokii 6310.

Posiadam telefon 6680...(nie bede go szybko zmienial).

Pytanie jest nastepujace...czy da sie jakos zmodernizowac obecny zestaw? Czy tez musze poprostu wszystko od nowa robic?

Jezeli od nowa, to jakie rozwiazane polecacie...?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob od nowa - to ma większy sens i postaw zestaw na bluetooth-ie. Jak będziesz mial jakies probley czy jakies pytania to pisz na pw

hm...od nowa powiadasz...no wiec jaki model polecasz?

P.S-trudno samemu zalozyc zestaw glosnomowiacy? Czy musze sie udac do specjalistow?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na poczatek czy Ty potrzebujesz miec zestaw glosnomowiacy - czy potrzebujesz rozmawaic w samochodzie, bo to istotna róznica.

Dla osób, które spędzaja w samochodzie duzo czasu i naprawde rozmawiają sporo podczas jazdy autem polecam zestawy głosnomówiące a dla osób ktore chca miec po prostu gadanie przez telefon by bylo legalnie (zgodnie z z prawem) i bezpiecznie wystarczy dobra słuchawka bluetooth. Mam sporo doświadczenia w korzystaniu z bluetootha (zestawy samochodowe i hand-free) wiec chetnie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na poczatek czy Ty potrzebujesz miec zestaw glosnomowiacy - czy potrzebujesz rozmawaic w samochodzie, bo to istotna róznica.

Dla osób, które spędzaja w samochodzie duzo czasu i naprawde rozmawiają sporo podczas jazdy autem polecam zestawy głosnomówiące a dla osób ktore chca miec po prostu gadanie przez telefon by bylo legalnie (zgodnie z z prawem) i bezpiecznie wystarczy dobra słuchawka bluetooth. Mam sporo doświadczenia w korzystaniu z bluetootha (zestawy samochodowe i hand-free) wiec chetnie pomogę.

Chce miec w pelni zestaw samochodowy...bardzo czesto jestem w trasie...i zdarza sie ze rozmawiam kilkanascie minut...chce to robic komfortowo...tak by radyjko samo sie sciszalo itp...;-)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Tomboy ja też chce mieć coś takiego. Co polecasz?

Nie bluetootha tylko cały system w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Tomboy ja też chce mieć coś takiego. Co polecasz?

Nie bluetootha tylko cały system w aucie.

tiaaa...full system ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a co polecacie z słuchawek bluetooth ?? najlepiej marki samsung, no ale wiadomo, że nie musi byc byle by byla kompatybilna z samsungiem duoz D880

dzieki wielkie za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz słuchawki do telefonu czy jak? Na allegro jest tego mnóstwo!

P.S. Odkopałeś jakiś stary wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że jest mnóstwo, ale chodzi mi o to, żeby ktos mi doradził poprostu jakies sprawdzone dobre i konkretne modele tych sluchawek bluetooth....może być cos z nowszych, albo tez i niekoniecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...