Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Nagły wzrost obrotów i utarta mocy


Gość Lokiszta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lokiszta

Witam jechałem wczoraj na średnicówce i dojeżdzając do skrzyżowania nagle wzrosły obroty do 1100 i zaczęła migać kontrolka od świec żarowych auto straciło kompletnie moc nie reagowało na pedał gazu dojechałem jakoś na parking zgasiłem- odpaliłem i wszystko wporządku od wczoraj zrobiłem już parę kilometrów i nic się nie dzieje.Moje pytanie bo jechałem jak padał deszcze i to bardzo mocno i dość szybko może to będzie tego przyczyna, że gdzieś się woda dostała a jak nie to co się mogło stać?.DZIĘKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jechałem wczoraj na średnicówce i dojeżdzając do skrzyżowania nagle wzrosły obroty do 1100 i zaczęła migać kontrolka od świec żarowych auto straciło kompletnie moc nie reagowało na pedał gazu dojechałem jakoś na parking zgasiłem- odpaliłem i wszystko wporządku od wczoraj zrobiłem już parę kilometrów i nic się nie dzieje.Moje pytanie bo jechałem jak padał deszcze i to bardzo mocno i dość szybko może to będzie tego przyczyna, że gdzieś się woda dostała a jak nie to co się mogło stać?.DZIĘKI.

zalalo czujnik polozenia pedalu gazu badz sterownik/wtyczki pod nim ...

poszukaj na forum, jest gdzies nawet opisane ze zdjeciami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem też w deszcz i co jakiś czas,nigdy nie doszedłem czego to była wina ale wkoncu odkryłem w pudełku z kompem była woda dosłownie po otwarciu wieczka i podniesieniu kompa zobaczyłem wode ktura zalewała przekażniki pod nim,usunołem wode i usczelniłem pudełko jak narazie jescze usterka sie nie powtużyła .Jak sprawdzisz napisz czy to to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...