Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAE] Czujniki parkowania


ADi333

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić B8 2,0TFSI QUATTRO Z 2009 roku z USA. Auto jest wyposażone w kamerę cofania, ale nie ma przednich czujników parkowania. Czy to jest normalne, możliwe, czy ktoś tam juz coś poprawiał? Auto miało wymieniany przedni zderzak. Zastanawiam się czy po wymianie zderzaka na taki bez czujników ktoś nie "odciął" zwisających kabelków... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej byloby podpiac kompa i sprawdzic bledy w 10 grupie oraz numer sterownika czy jest 4 czy 8 kanalowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to jednak jest możliwe i może mieć czujniki cofania z kamerą z tyłu, a z przodu może nie mieć czujników. Poszukam fachowca i sprawdzę to. Bardzo dziękuję za informacje![br]Dopisany: 03-07-2011, 14:40:30_________________________________________________Cześć. Nie mam już wątpliwości, że w moim aucie jest taka właśnie fabryczna konfiguracja: z tyłu parktronic z kolorową kamerą cofania, a z przodu nie ma nic. Trochę brakuje informacji z przodu. W związku z wymianą zderzaka czujniki w przednim zderzaku mam. Czy ma ktoś pomysł, informację jak doczepić czujniki parkowania z przodu bez totalnej demolki auta?

Pzdr ADi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuj Warsztat Zrob to Sam :) niedlugo zrobie DIY na temat dolozenia przedniego parctronica i aktywacji w MMI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...