Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebuję pomocy w ustaleniu nr polisy ubezpieczeniowej


Grzesiekkbc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie potrzebuję kogoś kto działa w ubezpieczeniach i może pomóc w ustaleniu takiego numeru.

Sprawa dotyczy firmy brukarskiej z miejscowości Tęgoborze woj. Małopolskie. Robili komuś granit przed domem i na koniec żeby go zafugować posypali cementem z piaskiem i polewali wodą by wszystkie szczeliny się zapełniły. Do był przy drodze głównej i całość cementu spływała na drogę. Ja akurat jechałem do pracy i jak na złość w tym miejscu ktoś stał samochodem na moim pasie na awaryjnych więc wyprzedziłem ten samochód (prędkość może 5-10km/h). zaparkowałem samochód na parkingu i poszedłem do pracy. Było to w piątek, w sobote chciałem umyć samochód na niedzielę i moim oczom ukazał się cement na błotniku, progu, drzwiach kierowcy i zderzaku z tyłu. Koleś z początku kręcił że ktoś kto się zajmuje jego papierami jest za granicą i wraca wieczorem. Byłem dzisiaj u niego i gnój jeden po chamsku wziął dłonią jeździł mi po błotniku i drzwiach chcąc ściągnąć to wszystko. Mówię mu chcę zgłosić sprawę do ubezpieczyciela albo pan pokryje koszty ściąnięcia tego z samochodu. Zaczął znowu kozaczyć i rozstałem się z nim bez słowa bo widziałem że ma mnie w du....ie.

Jeśli ktoś może mi pomóc w ustaleniu firmy co go ubezpiecza to proszę o pomoc. Jego dane prześlę na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci od bruku są najgorsi, a polisy nie ustalisz bo pewnie jej nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On na samym początku jak pierwszy raz z nim rozmawiałem mówił że ma formę ubezpieczoną.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 08:08_________________________________________________To że zaczął kręcić to było jak z nim już osobiście gadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...