Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zamiana radia Chorus na Concert.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, przeszukałem forum i nie znalazlem konkretnej odpowiedzi, moze zle szukalem, wybaczcie ;).

Mam A4 99 rok (po lifcie) i oryginalne radio chorus, i chcialbym wstawić concert, takie jak z tego linka http://allegro.pl/audi-symphony-i-panasonic-a6-kod-gwarancja-i1699031707.html

Co konkretnie trzeba zrobić, czy musze wymienić cały stelaż czy sa jakies inne obejscia ? Z gory dziekuje za jakiekolwiek rady !

Pozdrawiam

Kociek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przerabiałem konsole a w sumie przekładałem bo kupiłem na allegrogo całą konsole z przyciskami klimatronikiem radiem popielniczką i gałką zmiany biegów za 300 zł ale jak rozbierałem starą konsole to zauważyłem że jakbyś rozciął kosz w miejscu gdzie trzyma radio po bokach i przedłużył to weszło by radio pod 2 diny klimatronik poszedłby w dół niestety musiałbyś zrezygnować z popielniczki bo juznie wejdzie a ze starej dużej ramki która by ci została musiałbyś odocinać bo między radiem a przyciskami najprawdopodobniej bedzie szpara ok 5mm no i klimatronik w koło obrobić.Roboty od hu*a ale dało by rade zrobić.[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 16:50_________________________________________________Aha jak już to kup Symphony od A4 od A6 jest węższe i pozostaną szpary po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...