Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problem z AIR BAG


Szymon51

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy tak jak w temacie Mam Problem z Kontrolką AIR BAG. Byłem na warsztacie aby sprawdzić jaki jest błąd ale komputer nie chce się połączyć z poduszkami, mechanik powiedział że mam popsuty sterownik i należy go wymienić. Wcześniej już miałem podobny problem ale kolega znalazł przyczynę nie łączących kabli przy napinaczu pasów. Sprawdziłem wszystkie kostki i wydaje mi się że jest wszystko w porządku, a komp nadal się nie łączy. A dodam że błąd pokazał się po przestawieniu fotela pasażera a mam cztery poduszki. I teraz mam takie pytanie, mój sterownik ma numery 8D0 959 655D i auto jest po pierwszym lifcie z USA, ciężko jest dostać taki sterownik ale mogę mieć bez problemu sterownik o numerach 8D0 959 655J który jest z auta po drugim lifcie i jest na cztery poduchy. czy nie będzie żadnych problemów z instalacją? czy kostki są takie same? i przede wszystkim czy będzie to działać jak należy?[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 09:42_________________________________________________Może jednak jest ktoś kto potrafi mi pomóc?[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 21:17_________________________________________________Nikt nie potrafi mi pomóc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak błąd pokazał sie po przestawieniu fotela to czemu chcesz od razu wymieniac sterownik? Zacznij szukać przyczyny przy fotelu (było o tym na forum) i podjedz do innego mechaniora bo moze tamten miał zje... sprzęt i nie mogł sie połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u trzech różnych mechaników i żaden z nich nie był w stanie się połączyć ze sterownikiem a pod tym fotelem to już wszystko przejrzałem i to chyba ze dwa razy i dalej to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego patrzenia sie nie naprawi, lampka sama też nie zgaśnie, trzeba jej pomoc vagiem. Pod fotelem cos robiłeś, czyściłeś itp? Szukałeś na forum podobnego tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na forum to jeżeli kable nie łączą pod fotelem to komp powinien się połączyć ze sterownikiem??[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 21:53_________________________________________________styki były czyszczone przy fotelu a nawet przy napinaczu pasa, komp podłańczany był po czyszczeniu i lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...