Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Złamana antena. Zakup, montaż - co i jak (avant).


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z racji, że mój ojciec jest zapalonym wędkarzem i wozi łódkę na dachu (avant) - musiało się to w końcu wydarzyć.

Pewnego dnia podczas ładowania owej łódki na dach złamał antenę. Złamała się w niefortunnym miejscu - gwint.

Teraz z dachu wystaje kawałek wspomnianego gwinta.

Na szczęście podczas deszczu nic nie cieknie do środka, ale co innego nie daje mi spać.

Otóż oryginalna antena tzw. maszt, wychodzi ze wzmacniacza. Na allegro jest co prawda kilka anten ale z kabelkiem.

Tutaj pytanie - gdzie i za ile orientacyjnie można kupić oryginalną antenę ze wzmacniaczem ?

Pytanie nr 2 - czy z montażem anteny z allegro nie ma żadnych problemów ? Z tego co widzę wychodzi z niej jeden kabelek, więc zapewne montuje się ją z pominięciem wzmacniacza, tutaj z kolei nie obejdzie się bez cięcia kabli.

Jeżeli się mylę proszę mnie poprawić.

Ps: W razie potrzeby mogę porobić zdjęcia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po wymianie anteny, zmieniałem z ori ze wzmacniaczem na antenę cb/fm, problemu nie ma, mam ori ze wzmacniaczem jak byś chciał,jest z avanta po lifcie z '99. Jak coś pisz na PW. Widzę że z Lubelskiego jesteś także możesz odebrać sobie osobiście. A te z allegro normalnie się montuje, w golfie siedzi i jest ok.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...