Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o analizę, ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Logi BS poz. 03 i 11 nie do odczytania :gwizdanie: chyba ze jakies super okulary powiekszajace dorzucisz.

Autko po programie :cool1: ??

Nie masz wrazenia ze pozno auto sie budzi do zycia? (nie ciagnie od 1600(1700)obr)

Opublikowano
  • Autor

Autko kupiłem już z programem według sprzedawcy na 150 km, właśnie zauważyłem już dawno to że przy niskich obrotach muli trochę.

Jakiś czas temu kumpel zhamował mi autko tylko na takiej trochę lipnej hamowni zakładanej na kółko wyszło na tym programie 132 km, a później po wgraniu oryginalnego programu audikowskiego 111 km, od tego czasu próbuje dojść do tego od czego jest taka strata w mocy turbo wymienione na regenerowane, przepływka wymieniona, wszystkie filtry wymienione jak leci i nic... A i jeszcze przy zimnym silniku dymi jak diabli na szaro niebieskawo po rozgrzaniu do 90*C zero dymu, przy zaślepionym EGR też dymka nie puści nawet na zimnym silniku ale co do mocy bez różnicy. Na potrzeby logów od ślepiłem EGR

Opublikowano

Autko kupiłem już z programem według sprzedawcy na 150 km, właśnie zauważyłem już dawno to że przy niskich obrotach muli trochę.

Jakiś czas temu kumpel zhamował mi autko tylko na takiej trochę lipnej hamowni zakładanej na kółko wyszło na tym programie 132 km, a później po wgraniu oryginalnego programu audikowskiego 111 km, od tego czasu próbuje dojść do tego od czego jest taka strata w mocy turbo wymienione na regenerowane, przepływka wymieniona, wszystkie filtry wymienione jak leci i nic... A i jeszcze przy zimnym silniku dymi jak diabli na szaro niebieskawo po rozgrzaniu do 90*C zero dymu, przy zaślepionym EGR też dymka nie puści nawet na zimnym silniku ale co do mocy bez różnicy. Na potrzeby logów od ślepiłem EGR

wgraj serie, zaslep egr, zrob logi

Opublikowano
  • Autor

a nie da się niczego wywnioskować po tych logach, bo znowu wgrywanie programu seryjnego 300zł wydawać po to by później znowu wrócić do starego programu trochę bez sensu, wolał bym już pojechać do rogala i te 300zł dołożyć do konkretnego programu... ten egr w ogóle działa czy nie? czy auto da się tylko diagnozować na seryjnym programie a na zmodyfikowanym już się nie da?? Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.