Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] pali bez świec żarowych???


pablo72

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!!

mechanik sprawdzal mi świece zarowe w moim traktorku - powiedzial że wszystkie spalone

Więc czy możliwe że palił na mrozie bez wszystkich świec ???Jedynym objawem byla nierowna praca silnika po odpaleniu przez kilka sekund i chmurka dymu!!!Wymienić świece czy dać sobie spokoj skoro i tak odpala????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alemasz podejscie czlowieku. :kox:

Wymieniaj i sie nei zastanawiaj.

Po to one sa zeby byly sprawne i pomagaly w rozruchu, a ze Tobie odpalal to tylko swiadczy, ze masz zdrowy motor i aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alemasz podejscie czlowieku. :kox:

Wymieniaj i sie nei zastanawiaj.

Po to one sa zeby byly sprawne i pomagaly w rozruchu, a ze Tobie odpalal to tylko swiadczy, ze masz zdrowy motor i aku.

i tak bym wymienił ale chcialem poznać opinie innych-dbam oswoje auto i lubie jak wszystko gra!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche smieszne to co piszesz skoro i tak bys wymienil.

Wiec po co to pisac?

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak bym wymienił ale chcialem poznać opinie innych-dbam oswoje auto i lubie jak wszystko gra!!!!!!!

Pablo72, skoro masz zastrzeżenia do tego, że wątek został zamknięty to ja go otworzę na chwilę i dodam coś od siebie:

Skoro świecie masz do wymiany, chcesz je wymienić i wiesz dobrze, że pomagają one w rozruchu przy niskich temperaturach to powiedz mi uprzejmie jakie opinie i o czym chcesz usłyszeć w tym wątku ???

Czy chcesz usłyszeć od 10 innych forumowiczów tekst typu: "zmieniaj skoro spalone" lub "wymień, będzie lepiej odpalał na mrozie" lub "skoro odpalał to masz dobry silnik, ale świece wymień, bo to ważne" lub .... itp 1000 innych możliwości ???

Czy takie coś chcesz czytać ? Przecież chyba nie spodziewasz się tutaj czegoś innego, bo niby jaką opinię można dać do spalonych świec żarowych jak nie taką, że TRZEBA JE WYMIENIĆ i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...