Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Słabe hamulce


zombek7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:, otóż moje audi hamuje bo nie powiem ale w porównaniu do innych samochodów słabo... pedał wchodzi głęboko i jest twardszy dużo niż być powinien. Zauważyłem że gdy jadę po dosyć ostrym łuku z prędkością np 80km/h na 4biegu tak w 3/4 zakrętu, jak juz z niego sie wychodzi gdy wcisnę hamulec to jest brzytwa :> i w ciągu jakiś 2s stopniowo wpada w podłogę i jest taki jak wcześniej :confused4:. to wpadanie nie jest płynne tylko takie jak gdybym jakiś zaworek otwierał pulsacyjnie i później otworzył całkiem. Co to może być? Może ktoś miał podobny problem, bo wydaje mi sie to bardzo dziwne co ma skręt do hamulca... Siła odśrodkowa może działa wtedy na coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A płyn hamulcowy kiedy wymieniałeś?

Może pompa ABS coś szwankuje? Nie świeci CI sie kontrolka?

Ogólnie tarcze klocki w jakim stanie?

Podciśnienie do serwa szczelne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyn wymieniony, podłączałem do kompa żadnych błędów niema kontrolka się nie świeci żadna, klocki wymienione wszystkie a z przodu tarcze nówki... a jak sprawdzić podciśnienie do serwa? manometr i trójnik? na podnośniku jeszcze przejrzę wszystko jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyn wymieniony, podłączałem do kompa żadnych błędów niema kontrolka się nie świeci żadna, klocki wymienione wszystkie a z przodu tarcze nówki... a jak sprawdzić podciśnienie do serwa? manometr i trójnik? na podnośniku jeszcze przejrzę wszystko jutro

Sprawdzić czy ten przewód idacy od serwa do silnika jest szczelny/dobrze osadzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...