Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kodowanie sterowników-może jakiś MANUALL?


tommy-cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj bawiłem się w włączanie świateł dziennych w moim B6, tak mnie to zaciekawiło że pomyślałem czy wspólnymi siłami nie zrobić jakiegoś manualla o kodowaniu poszczególnych sterowników w naszych maszynach. Chodzi mi o różne sterowniki, np. jak kodować światła do jazdy dziennej, jak ograniczyć ich świecenie, zamykanie zamka po przekroczeniu 15km/h, kodowanie kontrolki pasów bezpieczeństwa, obniżanie obrotów itp, tzn. chodzi mi o to żeby dla każdego sterownika wypisać jego kodowanie i co w nim możemy aktywować bądź zdeaktywować. Na forum A6 jest taki króciutki manuall jednak nie aż tak obszerny. Wiem że w sieci jest kilka odpowiedzi co jak zakodować,np. na elektrodzie, jednak żeby coś znaleźć czeba się sporo naszukać i nie wszystko też jest dostępne. Proszę o wasze opinie na moją propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to przeglądałem, ale fajnie gdyby ktoś to przetłumaczył co która opcja zmienia, dużo można by dodać do tego , to co pisałem wyżej, jak zmieniać jasność świecenia świateł do jazdy dziennej itd. Wiem że dużo można pozmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...