Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy to napewno ori kolpaki ?


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy bo wlasnie trafilem okazjie i za 50zl zakupilem kolpaki niby ori , ale cos mi sie nie podoba zoabczcie sami :

http://allegro.pl/oryginalne-kolpaki-audi-16-a3-a4-a6-a8-i1834432117.html

ten srodek ma byc taki zapadniety ? i co to jest od wewantrz kolpakow co widac na fotce ?

na tej aukcji np tego od wew. kolpaka nie ma :

http://allegro.pl/oryginalne-kolpaki-audi-16-i1832981721.html

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz się przekonać czy są ori to poproś o fotke wewnętrznej strony i tam musi być nabity nr seryjny oraz logo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądają na ori, w sumie za taką cenę i tak się opłacało, a tak jak kolega pisze powinieneś mieć jakiś znaczek z drugiej strony, albo chociaż nr fabryczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek na moje to to o czym mówisz to są cienie które padają z różnej strony i dziwnie wyglądają (oczywiście moim zdaniem)

dodatkowo nic nie jest napisane, że płacisz za komplet :gwizdanie: więc czy na pewno kupiłeś 4szt. za 49pln-ów :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zaplacilem :D a wiec pisze ze kolpaki i na fotce sa 4 sztuki .... a to co mi sie wydawalo to cien tak pada i wyglda jakby cos bylo od wewnatrz :) no cena wypas jak za komplet i niby w idelanym stanie :) [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 09:10_________________________________________________przyszly kolpaczki , mama tylko widziala ale znaczek od wew jest a wiec napewno ori , 4 sztuki i w super stanie :D a jednak mozna kupic tanio cos :D[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 11:12_________________________________________________prosze o zamkniecie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...