Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Tdi timing - prawidłowa temp paliwa


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaka powinna być prawidłowa temp paliwa w TDI TIMING pokazana ? bo mam ustawiony kat na 54 ale temp jest dosc wysoka i punkt na wykresie skacze w okolicy gornej kreski zakresu prawidlowego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem oczywiscie na rozgrzanym silniku i wlasnie sie pytam czy przypadkiem nie mam z jakiegos powodu za wysokiej temp paliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem oczywiscie na rozgrzanym silniku i wlasnie sie pytam czy przypadkiem nie mam z jakiegos powodu za wysokiej temp paliwa...

to ile masz w 007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem oczywiscie na rozgrzanym silniku i wlasnie sie pytam czy przypadkiem nie mam z jakiegos powodu za wysokiej temp paliwa...

A ile wogole masz w TDI timing temperature...? bo chyba tego nigdzie nie napisales... :gwizdanie:

Zobacz do mnie jak to wyglada...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=222650.0

A z tego co podaja normy fabryczne to powinno byc 91 do 201 (czyli 20 do 80 stopni C) tak gdzies kiedys czytalam.

Ale moge sie oczywiscie mylic, jak cos to napewno mnie ktos fachowo poprawi.

Mozliwe jest tez ze zbyt wysoka temperatura spowodowana jest tez zbyt intensywna praca pompy paliwowej. Ale dlaczego to tego nie wiem. :embarrassed:

Napewno koledzy znajacy to zagadnienie lepiej odemnie cos tu dopisza.

Pozdrawiam :)[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 22:23_________________________________________________

to ile masz w 007

A czy koledze trezor4 nie chodzi przypadkiem o BS 000 przedostatnia (9) pozycja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy koledze trezor4 nie chodzi przypadkiem o BS 000 przedostatnia (9) pozycja?

(1) pozycja w 007 to to samo co (9) pozycja w 000 z tym ze w bardziej przystepnych jednostkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(1) pozycja w 007 to to samo co (9) pozycja w 000 z tym ze w bardziej przystepnych jednostkach

Dokladnie tak jest, ale podejrzewam ze jak kolega Przemek wlaczyl TDI timing i zobaczyl tam temperature w jednostkach np. 175 to pomyslal ze za chwile auto mu eksploduje.

Dokladnie nie pamietam ale mysle ze nawet 175 w jednostkach to tylko ok. 60 stopni w Celcjuszach.

Wiec do eksplozji jeszcze troszke pozostaje.

Skądinąd tak wysoka temperatura tez nie jest za ciekawa.

Pamietam ze u mnie jak kat wtrysku byl zle ustawiony tez bylo dosc wysoko. Po poprawnym ustawieniu kata wtrysku temperatura spadla z wlasnie 175 na 150. Mowie tu o maksymalniej temperaturze. Wiadomo ze jak auto zimiejsze temperatura waha sie w okolicach np. 110 do 140. Oczywiscie mowa tu caly czas o jednostkach, a nie Celcjuszach.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem logi oto one .... grupy 000 , 003 , 004 BS sa w tych samych plikach te pozniejsze logi ....

Log (0 - 011)

Log (1 - 003,003)

Log (2 - 000,000)

Log (3 - 013)

Log (4 - 001)

Log (5 - 007)

Log (6 - 004,004)

Log (7 - 018)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...