Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] buczenie z przodu po wjechaniu w dziurę


crazybutcher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja audiczka porusza się na kołach o rozmiarze 215/45/17 na prawie nowych oponach, jeździły jeden sezon.

Ostatnio wjechałem prawym przednim kołem z prędkością ok. 50 - 60 km/h w zapadajacą się studzienkę i zaraz później usłyszałem szum z przodu samochodu. Zatrzymałem się i z felgą okazało się że wszystko ok. Kiedy ruszyłem szum znów się pojawił zaraz po ruszeniu i nasilał się jak przyspieszałem. W związku z tym nie przekraczałem 70 km/h. Po przejechaniu jakiś 3-4 km szum ustał i wszystko było tak jak poprzednio. Ostatnio ponownie wpadło mi się w niedużą dziurę i szum znów się pojawił z podobnymi objawami i znów ustał po przejechaniu paru kilometrów.

Zauważyłem także, że szum ten pojawia się także po ostrym hamowaniu i oczywiście po paru kilosach znów znika.

Mieliście może podobny przypadek? Co to może tak szumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z buczeniem rozwiązany.

Tak jak podejrzewałem było to łożysko. Udałem się w końcu do mechanika, bo buczenie było już nie do wytrzymania i stwierdził, że padło właśnie łożysko.

Wymieniłem, oczywiście razem z piastą - koszt 280 PLN i teraz jest wszystko w ok, nic nie buczy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...