Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kontrolka AIRBAG


oras

Rekomendowane odpowiedzi

witam, pewnego dnia postanowilem wyprac tylna kanape w mojej a4 aeb i z rozpedu rozpielem mala wtyczke pod siedziskiem tylnej kanapy od tamtego czasu nom stop pali mi sie kontrolka airbag ;/ pewien znajomy probowal mi wykasowac tan blad ale cos mu nie wyszlo byc moze poprostu nie potrafil tego zrobic dlatego chcialbym sie od was dowiedziec co dokladnie zrobic krok po kroku zeby zresetowac tan blad ;) z gory dzieki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega gdy podlaczyl swoj kabelek vaga pod usb kompa to w programie nie mogl sie polaczyc z systemem poduszek... ze wszystkim innym dalo sie polaczyc i odczytywalo..[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 10:38_________________________________________________dlatego chcialem sie zorietowac czy najzwyklejszym kabelkiem vag usb da poprostu rade to zrobic zebym nie inwestowal na marne ;)[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 10:39_________________________________________________i jakim programem najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego chcialem sie zorietowac czy najzwyklejszym kabelkiem vag usb da poprostu rade to zrobic

da radę

:wink4:

ja tak kasuje ilekroć mi ktoś ruszy fotelem kierowcy na włączonym zapłonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...