Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehe dopiescic trzeba autko :)

Opublikowano

oj żeby nasze baby o tym wiedziały to bym nam te auta wybiły z głowy :polew::nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

oj moja wie i chce mnie za***ac :) ale sie nie poddaje jestem twardy :kox:

Opublikowano

ja cokolwiek co kupuje adresuje do kumpla,bo mi już do auta się kazała wyprowadzić :glupek2:

Opublikowano
  • Autor

ja jeszcze nie jestem zaobraczkowany to jeszcze jest git :)

Opublikowano

macie problem panowie :D:P mnie akurat paczki czesciami do samochodu ciesza ;):P

noo Paweł tak jak kolega mowi recaro i bedzie git :)

Opublikowano
  • Autor

szkoda ze moja tak nie podchodzi do tego tematu hehe :decayed: musze ja na szkolenie do ciebie wyslac :naughty:

a na recaro mnie nie stać :beksa::suicide_anim:

chyba że koledzy z forum wspomorzecie biednego na szczytny cel :dance:

Opublikowano

he he to czekala by ja wycieczka na kaszuby, mozesz chodz nie wiem czy poskutkuje :D znajome nie rozumieja jak mozna sie interesowac motoryzacja :/

przyjdzie czas i bedzie recaro ;)

to ja tez dopisze sie do listy zyczen :P:D

Opublikowano

gdybym miał taką żonę :wink: to bylibyśmy biedakami :polew: ale furka na mega wypasie :grin:

Opublikowano
  • Autor
he he to czekala by ja wycieczka na kaszuby, mozesz chodz nie wiem czy poskutkuje :D znajome nie rozumieja jak mozna sie interesowac motoryzacja :/

przyjdzie czas i bedzie recaro ;)

to ja tez dopisze sie do listy zyczen :P:D

to musisz sie ich zapytac inaczej jak mozna sie nie interesować motoryzacją a tym bardziej modami w b6 s-line :kox:

---------- Post added at 21:39 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

gdybym miał taką żonę :wink: to bylibyśmy biedakami :polew: ale furka na mega wypasie :grin:

heheheheh dobre Marcinie :grin:furka to bedzie dopiero :kox: jak wskoczy 18 cali :banan:

Opublikowano

i tu masz racje;) chodz z babami trudno sie dogadac :D

Opublikowano

najlepsze jest to że moja myśli że ma wszystko pod kontrolą :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe ja jeszcze nie mam GPS-a to nie musze az tak bardzo sie tłumaczyć :banan:

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

i tu masz racje;) chodz z babami trudno sie dogadac :D

No właśnie dlaczego wy takie ciężkie jesteście :buhaha:

Opublikowano

nie pytaj sie mnie bo ci nie odpowiem staram sie nie robic z igly widly :P

no stres kobiety i tak sie nie zmienia i niestety dalej beda narzekac temu mam wiecej kumpli i na studiach tez

juz koncze ot :P;)

Opublikowano
  • Autor

bo wy jestescie takie ciche herbatniki i dlatego hehehee :wink:

lukaj na temacik a zobaczysz jakie fajne 18 cali wskakuje na przyszły tydzień :banan:

Opublikowano

no ba czekam na ten aktual :P

no ja jeszcze sie wstrzymuje z alu pogoda ostatnio dosc kaprysna rano slizgawo bywa :/

Opublikowano
  • Autor
no ba czekam na ten aktual :P

no ja jeszcze sie wstrzymuje z alu pogoda ostatnio dosc kaprysna rano slizgawo bywa :/

ja mało jezdze wiec juz tylko czekam na nowe gumy i jazda :)

Opublikowano

no wiem wiem ;) tez racja

ja czekam do soboty bedzie chwila to i alu wpadnie

Opublikowano

Pawle jak wyszło malowanie? Zadowolony? Masz zdjęcia porównawcze przed i po zabiegu?:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Pawle jak wyszło malowanie? Zadowolony? Masz zdjęcia porównawcze przed i po zabiegu?:whistling:

jeszcze nie odebralem pod koniec tygodnia odbieram a na przyszly tydzien oponki nowe i zakladamy :decayed:

wlasnie zrobilem tego myka ze nie porobilem zdjec przed :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.