Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
fajne furki :kox: tylko stal out

jestem biedny na tyle mnie stac :decayed:

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

ale brzydal na tej stali :whistling: taki sam jak mój :grin::grin:

:kox:

ja ci dam brzydala :punish:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

stal na zimę jak znalazł :tongue4:

ściemniłbyś te przednie szyby bo wsią mi wieje :grin:

Opublikowano
  • Autor
stal na zimę jak znalazł :tongue4:

ściemniłbyś te przednie szyby bo wsią mi wieje :grin:

prosze prosze jaki kozaczek sie zrobil :decayed: na wiosne bedzie sciema nic sie nie boj:wink:

Opublikowano
stal na zimę jak znalazł :tongue4:

ściemniłbyś te przednie szyby bo wsią mi wieje :grin:

prosze prosze jaki kozaczek sie zrobil :decayed: na wiosne bedzie sciema nic sie nie boj:wink:

na pewno nie większy od Ciebie:decayed:

Opublikowano

ściema?? po ch... ci :grin: za dużo masz na misiaków??

Opublikowano
ściema?? po ch... ci :grin: za dużo masz na misiaków??

Pablo_ua4 ma dobre plecy i poza tym dobre gadanie :tongue4: ostatnio miał dostać 17pkt. i 1000zł ale upiekło mu się bo pracuje w transporcie międzynarodowym :wink::kox:

Opublikowano

a że ma gadane to już dobrze wiem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ty sie k**wa nabijaj jak bym pan policjant byl uparty to byla by masakra :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

transport wiele razy mi dupe uratowal :decayed:

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

a że ma gadane to już dobrze wiem :naughty:

do czego mi tu kolega pije?? :whistling:

:D

Opublikowano

ładne sztuki :wink: jeszcze moja granatowa i sesja jak ta lala :naughty:

Opublikowano

co pije?? mówie jak jest, ale to w pozytywnym znaczeniu :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
ładne sztuki :wink: jeszcze moja granatowa i sesja jak ta lala :naughty:

no zapraszamy czemu nie :D im wiecej tym lepiej przeciez :decayed:

Opublikowano

a bylam caly tydzien we wrzesniu piekny macie ten Karków :P

Opublikowano
  • Autor
a bylam caly tydzien we wrzesniu piekny macie ten Karków :P

bylo pisac to bysmy sie zgadali na spocika i jakas sesje :D

Opublikowano

ok nastepnym razem dam znac

widze dzieje sie w temacie :wink:

Opublikowano
ty sie k**wa nabijaj jak bym pan policjant byl uparty to byla by masakra :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

transport wiele razy mi dupe uratowal :decayed:

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

a że ma gadane to już dobrze wiem :naughty:

do czego mi tu kolega pije?? :whistling:

:D

było wyjechać wcześniej, a co najlepsze.. może w końcu zaczniesz używać CB:wink:

a bylam caly tydzien we wrzesniu piekny macie ten Karków :P

piękny piękny :naughty: zapraszamy

Opublikowano

Jakie parchy:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
co pije?? mówie jak jest, ale to w pozytywnym znaczeniu :thumbup1:

a juz myslalem ze bada jakies zale do mojej jak ze wspanialej osoby :decayed:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Jakie parchy:facepalm:

sam jestes parchem :decayed:

Opublikowano
co pije?? mówie jak jest, ale to w pozytywnym znaczeniu :thumbup1:

a juz myslalem ze bada jakies zale do mojej jak ze wspanialej osoby :decayed:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Jakie parchy:facepalm:

sam jestes parchem :decayed:

wspanialej :grin::polew::nabijasie::tonguemad:

parchy tak? to mój to jakim mianej określony?:wink:

Opublikowano
  • Autor
ok nastepnym razem dam znac

widze dzieje sie w temacie :wink:

dziac to sie dopiero znowu bedzie na wiosenke :D dzis wlasnie odebralem wieksze heble 320/288 :decayed: zaraz po tym program itp :D

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

co pije?? mówie jak jest, ale to w pozytywnym znaczeniu :thumbup1:

a juz myslalem ze bada jakies zale do mojej jak ze wspanialej osoby :decayed:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Jakie parchy:facepalm:

sam jestes parchem :decayed:

wspanialej :grin::polew::nabijasie::tonguemad:

parchy tak? to mój to jakim mianej określony?:wink:

pomalutku pomalutku a bedzie kox :D

Opublikowano

pomalutku pomalutku a bedzie kox :D

dyplomatyczna odpowiedź :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.