Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będzie w PDFie :decayed:

Opublikowano
będzie w PDFie :decayed:

Jaaaa:facepalm::facepalm:

Ciekawe jak to otworzy:kwasny:

Wydrukuj mu to i najlepiej przyklej do radia żeby wiedział do czego to jest:decayed:

Opublikowano
  • Autor

te te synki koniec nabijania sie bo jak sie przejade do jednego albo drugiego to bedzie dym :decayed:

ja tu w pelni inwestuje a tu idzie jakies nabijanie sie ja wam pokaże za niedlugo :wink:

Opublikowano
te te synki koniec nabijania sie bo jak sie przejade do jednego albo drugiego to bedzie dym :decayed:

ja tu w pelni inwestuje a tu idzie jakies nabijanie sie ja wam pokaże za niedlugo :wink:

Paweł jeszcze se Gips pokruszysz :decayed:

Opublikowano
:polew: Paweł ile chcesz za to RNS-E ? Może dam to CD coś dopłacę i wezmę :wink:
Opublikowano
  • Autor
te te synki koniec nabijania sie bo jak sie przejade do jednego albo drugiego to bedzie dym :decayed:

ja tu w pelni inwestuje a tu idzie jakies nabijanie sie ja wam pokaże za niedlugo :wink:

Paweł jeszcze se Gips pokruszysz :decayed:

niech mi ta reka tylko wyzdrowieje to zobaczysz a wiesz ze i tak bede musial cie odwiedzic :baseball:

Opublikowano
te te synki koniec nabijania sie bo jak sie przejade do jednego albo drugiego to bedzie dym :decayed:

ja tu w pelni inwestuje a tu idzie jakies nabijanie sie ja wam pokaże za niedlugo :wink:

Paweł jeszcze se Gips pokruszysz :decayed:

niech mi ta reka tylko wyzdrowieje to zobaczysz a wiesz ze i tak bede musial cie odwiedzic :baseball:

pies który szczeka nie gryzie :wink: Ty tam lepiej wyjmuj RNS z climatronickiem i koszem dla mnie :naughty:

Opublikowano
te te synki koniec nabijania sie bo jak sie przejade do jednego albo drugiego to bedzie dym :decayed:

ja tu w pelni inwestuje a tu idzie jakies nabijanie sie ja wam pokaże za niedlugo :wink:

Paweł jeszcze se Gips pokruszysz :decayed:

niech mi ta reka tylko wyzdrowieje to zobaczysz a wiesz ze i tak bede musial cie odwiedzic :baseball:

Tu zrobimy zwarcie, tam zwarcie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
te te synki koniec nabijania sie bo jak sie przejade do jednego albo drugiego to bedzie dym :decayed:

ja tu w pelni inwestuje a tu idzie jakies nabijanie sie ja wam pokaże za niedlugo :wink:

Paweł jeszcze se Gips pokruszysz :decayed:

niech mi ta reka tylko wyzdrowieje to zobaczysz a wiesz ze i tak bede musial cie odwiedzic :baseball:

pies który szczeka nie gryzie :wink: Ty tam lepiej wyjmuj RNS z climatronickiem i koszem dla mnie :naughty:

ty to sobie lepiej podjedz do ASO i wez co ci zamowilem :wink:

Opublikowano
te te synki koniec nabijania sie bo jak sie przejade do jednego albo drugiego to bedzie dym :decayed:

ja tu w pelni inwestuje a tu idzie jakies nabijanie sie ja wam pokaże za niedlugo :wink:

Paweł jeszcze se Gips pokruszysz :decayed:

niech mi ta reka tylko wyzdrowieje to zobaczysz a wiesz ze i tak bede musial cie odwiedzic :baseball:

pies który szczeka nie gryzie :wink: Ty tam lepiej wyjmuj RNS z climatronickiem i koszem dla mnie :naughty:

ty to sobie lepiej podjedz do ASO i wez co ci zamowilem :wink:

dzisiaj nie miałem czasu podjechać bo trzeba było gumki szykować na lato i nową kierę do auta :naughty::whistling:

Opublikowano
  • Autor

Tu zrobimy zwarcie, tam zwarcie :decayed:

nie bedziemy robic żadnych zwarc :wink:

Opublikowano

Paweł też dzisiaj już testował gumki na lato:decayed::decayed::decayed:

prezerwatywy-gumki-425x314.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj nie miałem czasu podjechać bo trzeba było gumki szykować na lato i nową kierę do auta :naughty::whistling:

no i pieknie do divisionu z fanta :decayed:

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

Paweł też dzisiaj już testował gumki na lato:decayed::decayed::decayed:

http://www.obmawiamy.pl/wp-content/uploads/2009/11/prezerwatywy-gumki-425x314.jpg

nie dzis nie ale wczoraj :wink:

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2013 at 23:48 ----------

znalazlem chwilke wiec zmienilem kapcie juz na letnie i nakleiłem naklejki na tyl :D

aa969aeb1b9e4492m.jpg

Opublikowano
:naughty::kox:
Opublikowano
  • Autor

dzieki Łukaszu za naklejke jest git hehe:wink:

Opublikowano

Pablo lepiej powiedz co modzimy za 2 tygodnie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe to na co nie moge sie juz doczekac :decayed::decayed::decayed: BOSE!!!!!!!!!!! Oczywiscie kompletne :decayed: juz sie nie moge doczekac

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
  • Autor

i przy okazji naprawimy szybe kierowcy :decayed:

Opublikowano

Bo ci zaś Boluś otworzy kiedyś:grin::grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.