Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Pomoc w doborze dystansów!


danielo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,planuje obniżenie auta o 30mm na Eibach Pro System i do końca nie jestem pewien jakie zakupić dystanse.Posiadam felgi 17" ET 40 szerokość felgi 7,5J oponki na te felgi zakładam 205/50/17 zimówki.Zastanawiałem się nad dystans na przód 5mm a na tył 10mm :mysli: Czy ktoś ogarnia ten temat i poradzi dokładnie jakie zakupić włącznie z firmą,aby to super wyglądało.Z góry dziękuje za porady.Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim et na zime raczej nie ma sensu, bo przód będzie całkiem ok a na tył 5mm zakładać?? bo 10mm na tył to już będzie et 30, fajnie ale pod obciążeniem może obcierać, szczególnie że oponka już lekki balonik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:co do firmy dystansów to ja mam u siebie na tyle RH przykręcane ale to 20mm jestem zadowolony i polecam. Ale przy grubościach rzędu 5-10mm to raczej każda firma bo z tego co mi wiadomo nawet śruby zostają twoje.

Ps.Ciężko jest dostać 5mm z centrowaniem a bez tego ciężko jest koło założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo 10mm na tył to już będzie et 30, fajnie ale pod obciążeniem może obcierać, szczególnie że oponka już lekki balonik

bzdura

Ps.Ciężko jest dostać 5mm z centrowaniem a bez tego ciężko jest koło założyć.

kolejna bzdura

Zastanawiałem się nad dystans na przód 5mm a na tył 10mm

bez problemu takie dystanse założysz i nie będzie ci nic obcierało nawet przy załadowanym samochodzie. do dystansów 10 mm musisz zaopatrzyć się tylko w dłuższe śruby, do "piątek" wystarczą seryjne śruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo 10mm na tył to już będzie et 30, fajnie ale pod obciążeniem może obcierać, szczególnie że oponka już lekki balonik

bzdura

Ps.Ciężko jest dostać 5mm z centrowaniem a bez tego ciężko jest koło założyć.

kolejna bzdura

Zastanawiałem się nad dystans na przód 5mm a na tył 10mm

bez problemu takie dystanse założysz i nie będzie ci nic obcierało nawet przy załadowanym samochodzie. do dystansów 10 mm musisz zaopatrzyć się tylko w dłuższe śruby, do "piątek" wystarczą seryjne śruby

Szanowny Panie "Fiolecie" z własnego doświadczenia Pan pisze ?

Życzę powodzenia w zakładaniu 17tki bez kołnierza na otworze centrującym (oczywiście bez pomocy plastikowego kołka czy drugiej osoby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pierścienie centrujące to ja posiadam,jak kupowałem felgi to były w komplecie.Zastanawiam się jeszcze nad 15mm na tył,ale to już chyba by było za dużo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie "Fiolecie" z własnego doświadczenia Pan pisze ?

nie wiem czy to do mnie ale jeśli tak to odpowiadam: tak.

Życzę powodzenia w zakładaniu 17tki bez kołnierza na otworze centrującym (oczywiście bez pomocy plastikowego kołka czy drugiej osoby).

nie ma z tym żadnego problemu. jeszcze niedawno zakładałem 19tki na dystans 10 mm bez kołnierza[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 19:03_________________________________________________

Jeżeli chodzi o pierścienie centrujące to ja posiadam,jak kupowałem felgi to były w komplecie.Zastanawiam się jeszcze nad 15mm na tył,ale to już chyba by było za dużo :mysli:

nie będzie za dużo, koło będzie idealnie zlicowane z błotnikiem. możesz mieć tylko problem gdy będziesz miał auto w pełni załadowane (może przycierać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...