Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Tylne oparcie - nie moge złożyc


slimakmaciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Podczas 1 próby złożenia tylnego oparcia pech chciał ze zablokował się płaski bolec który wysuwa się do góry a dźwigienka która służy do otwierania pękła.

Nie mogę złożyć siedzeń gdyż stało się to po stronie za kierowcą (cześć bez rolety nie mogę przez to złożyć drugiej str)

Jakaż była moja złość kiedy musiałem wsadzać do mojej A4 S-Line kombi 220 cm blat kuchenny nad siedzenia i deskę rozdzielczą który jechał pod podsufitką.

Nie było by problemu gdybym zaczął od drugiej str gdzie dźwigienka i bolec chodzą leciutko ale zacząłem od kierowcy i czując opór uszkodziłem dźwigienkę która pękła. Nie wożę często nadgabarytowych rzeczy żeby rozkładać siedzenia ale idzie zima a my z żonką jeździmy na snowbordzie więc chciał bym to naprawić zanim sypnie śniegiem :))

Moje pytanie brzmi - Czy da się jakoś odblokować ten zamek od str bagażnika śrubokrętem - bo ewidentnie się coś zacięło ???

Czy jakiś życzliwy człowiek mógł by mi wrzucić foto zamka tylnego oparcia żebym wiedział jak się za to zabrać - bo nie mogę rozłożyć 2 str przez roletę która to blokuje

Z góry serdecznie dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś w golfie IV miałem taką sytuację. Podważałem śrubokrętem z wyczuciem bolec (pazur) blokujący w zamku i ten odskakiwał. Manewr ten stosowałem kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...