Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Centralny zamek nie zawsze łapie.


Vermilion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem od miesiąca posiadaczem Audi A4 z 95r. Mam mały problem z centralnym zamkiem a wygląda to tak: nie zawsze zatrybi otwarcie lub zamknięcie od strony kierowcy kluczykiem (otworzy tylko kierowcy podczas gdy reszta zamknięta i to samo z zamknięciem), natomiast od strony pasażera działa zawsze zamknięcie jak i otwarcie. Od strony bagażnika otwiera wszystkie drzwi. Co do tej wadliwej strony kierowcy to np. rano działa, później ktoś trzaśnie drzwiami innymi niż kierowcy i już nie działa. Czasami postoi noc i rano nie działa lub odwrotnie jak wieczorem nie działał to rano działa :wallbash: Co mam zrobić w tej sytuacji , gdzie włożyć ręce ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro się za to zabiorę i dam znać co i jak :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 21:18_________________________________________________Przepraszam za nieobecność, ale nawalił komputer :wallbash: Rozebrałem, patrze i nic zwracającego na siebie uwagę. Posprawdzałem wszystko w porządku. Najwidoczniej wystarczyło coś poruszać, bo od listopada zawsze łapie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...