Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Miga czasami prawy xenon, uklad poziomowania chodzi i niechodzi


Gość Rayban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Powiem szczerze, że zirytowała mnie ta sytuacja. Nie usunąłem jeszcze DPF'u a tu nowe usterki wychodzą. O co chodzi. Samochód miał robiony prawy błotnik i ma inną lampę. Tak go kupiłem. Co i w jaki sposób było zrobione - tego nie wiem.

Na samym początku miałem objawy migającego xenona. Myślałem, że żarnik się przepala. Już miałem kupować. Przestało. Przez ponad miesiąc było wszystko Ok. Teraz znowu zaczął błyskać. Wyłączyłem i włączyłem światła nic. W końcu przestał świecić. Błąd na FIS. Wyłączyłem i włączyłem silnik błąd zniknął xenon zaczął się dalej palić. Zauważyłem natomiast, że przestał działać układ samopoziomujący reflektorów. I teraz nie wiem czy psuje się żarnik czy jakby miał się zepsuć to już dawno by to nie świeciło ? Czy z kablami nie tak ?

Czy po przepaleniu żarówki trzeba restartować błędy w FISie i niedziałanie układu poziomowania jest tym spowodowane ? Po tym drugim zgaszeniu żarówki nie działa to poziomowanie. Dodatkowo długie mi biją w księżyc. Krótkie sobie trochę podniosłem, bo nic nie było widać. W dzień jeżdżę na DRL'ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie lampa do wyjęcia i dokładnego obejrzenia zarówno jej jak i elektryki dochodzącej do lampy, po przepaleniu żarówki i wymianie na nową błąd sam znika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byla zmieniana lampa to nie bylo przeprowadzonej pewnie procedury Nastawy Lamp :) Mruganie lampy moze byc od padaajcego zarnika albo przetwornicy :)

Aby to wyeliminowac pasuje przelozyc zarnik z lewej do prawej lampy wtedy bedzie wiadomo co pada .

Jezeli chodzi o przetwornice w B7 2005-2007 byly z nimi problemy :confused4: typu migajacego xenona :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...