Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Pompa wyje jakby mialo ja rozerwac POMOCY (byla wymieniana 2x)


Krzyniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam ogromny problem ze wspomaganiem mojej a4:( jestem zalamany... Zaczne od poczatku... Wspomaganie dzialalo w miare dobrze tzn cicho tylko czasami sie delikatnie kierownica jakby przycinala... wymienilem wiec plyn (na Febi zielony) bo byl bardzo stary... i po wymianie plynu wszystko sie zaczelo... pompa zaczela okropnie wyc i buczec.. kazdy mowil ze musi sie odpowietrzyc... oczywiscie krecilem w lewo prawo i tak dalej.. minal miesiac i dalej to samo wiec wymienilem pompe na uzywany oryginal gdyz na forum odradzali zamienniki po wymianie efektu brak a wrecz bylo jeszcze gorzej przy skretach zaczelo cos strasznie strzelac i pukac czasami podczas jazdy kierownica sama uciekala (drgajacymi ruchami) w lewo.. kupilem wiec jeszcze jedna pompe ori uzywana z gwaranja bo byly podejrzenia ze ta kupiona wczesniej tez jest padnieta. po wymianie efektow brak dalej wylo i strzelalo ale zauwazylem ze w zbiorniczku jest sporo wieksze cisnienie.... pojechalem do kilku warsztatow spytac czy to moze byc wina maglownicy.. na forum tez pisalem... Kazdy odparl ze to napewno magiel... wiec zamowilem regeneroway wczoraj go wlozylem.. zalalem ori plynem z ASO i znow rozczarowanie... wspomaganie moze i chodzi lekko ale pompa wyje 2x glosniej (jak by ja mialo rozerwac) niz przed wymiana magla... Dodam jeszcze ze mam nie oryginalny wezyk ponoc przez to tez moze wyc... tylko ze u mnie przed 1 wymiana plynu nic nie buczalo mimio ze wezyk jest dorabiany :wallbash:

Prosze o rady... ;(

Edit... Dodam jeszcze ze wczesniej rano nie mialem wpomagania po odpaleniu auto musialo chwile popracowac dopiero dalo sie ruszyc kierownica... Jak mowilem wczoraj wymienialem magiel.. wsiadam dzis rano i niespodzianka... odpalam i wpomaganie odrazu dziala... ale jest kolejny problem kierownica przy jezdzie po zakrecie nie wraca do pozycji 0...

Wyczytalem jeszcze ze buczenie moze byc spowodowane jakims sprzegielkiem w alternatorze... nie bardzo wiem o co tu chodzi... jak ktos mogl wyjsnic przy okazji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wąż pompa-magiel podmień ,napisz na stronie spotowej u Was i z kimś się spiknij i podmieńcie tego(węża) co jest u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...