Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podłączenie kostek w fotelach za B5 do B5 FL


franek122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem właśnie rezam sobie fotele s-linowe z b5 98r do b5 2000r i w tych nowych z auta z 98roku mam 3kostki - dwie duże: jedną zielone, drugą czerwoną tylko z jednym kablem i taka mała żółta z dwoma przewodami... A u siebie w aucie mam jedną dużą zieloną i jedną średnią żółtą z trzema przewodami...

mam wtyczki to dych foteli z 98r bo było ucięte z kablami przy fotelach także chce je zaprawie do instalacji na podłodze, pytanie jak? bo kolory niby podobne ale pewności nie ma nie chcę żeby mi rozwaliło poduchę...

Proszę o pomoc... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieloną kostkę masz od grzanych foteli i tutaj zmian nie ma a co do kostki żółtej to w lifcie zrobili zmiane bo w 98 żółta jest od poduszki (naboju) a w czerwonej kostce jest dodatkowa masa na obudowę poduszki. W lifcie zrobili to w jednej większej kostce. Sprawdź miernikiem gdzie jest nabuj a masa sama sięwyjaśni i tak połącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli czerwona kostka w fotelu podłączam do masy w wtyczce z auta... i te dwa pozostałe to jeden masa a drugi idzie na nabój rozumiem czyli dwie masy są???

to obojętne która gdzie? dzięki za info cały czas dłubie...

a tak z innej beczki to może ktoś szuka szarej skóry w IDEALNYM STANIE grzane z poduchami wszystko działa żadnych pęknięć niedługo wstawię fotki w dziale sprzedam ;)

może ma ktoś schemat instalacji airbag audi a4 przed i po lifcie??? proszę o pomoc :notworthy:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 21:47_________________________________________________p.s czyli jak mam masę tą dodatkową to te pozostałe dwa przewody podłączam dowolnie??? czy jest to określone dokładnie nie mogż znaleźć żadnego schematu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w samochodzie mam tak: kierowca pasażer

brązowy/biały/zielony brązowy/biały/niebieski

w fotelach jest tak: czerwona kostka z brązowym kablem czerwona z brązowym

żółta kostka z niebieskim i brązowym kablem żółta z niebieskim i brązowym kablem

podłączyłem brązowe przewody z samochodu to dych dużych czerwonych kostek które są masą na obudowie jak kolega pisał...

a dalej u kierowcy biały z samochodu do brązowego a fotelu a zielony do niebieskiego... u pasażera biały do brązowego tak samo jak u kierowcy a niebieski do niebieskiego...

odpaliłem auto i świeci się ABS.... czy jak wykasuje błąd to może wywalić poduchę jak źle podłączone???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...