Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Oszukuje czujnik temperatury ??


luk3534

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj podłączyłem vag pod moje audi i mam taki problem w bloku 7 temperatura paliwa wynosi 0,9s powietrza w dolocie 1,7 a czujnik cieczy pokazuje 4,5stopnia a na fisie wskazania temperatury na zewnątrz miałem -2,5 proszę powiedzieć mi czy mam wymienić w/w czujnik. ??Zjawisko jakie się mi dzieje to gdy odpalam samochód po nocy to puszcza mi niebieskiego dymka dość mocnego, ale zaznaczyć chcę że samochód miał wymienione wszystkie świece żarowe i oleju mi nie podpija więc skąd ten dym?? Zawsze mówiono mi że niebieski dym to olej a tutaj jednak nie:(( [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 01:23_________________________________________________chce dodać że gdy samochód postoi tydzień to większego dymka puści dzisiaj po nocy nie było dużo tego dymku ale po tygodniu stania to jest chmura:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ten niebieski dymek jest przez olej dostajacy sie przez uszczelniacze zaworowe ale sprawdz jeszcze dolot od intercoolera na 100% jest tam olej pochodzacy z odmy ja mam zaslepiony wlot odmy do turbiny a odme pusciłem nizej :naughty: i po dymku :) a i dolot czysciłem pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...